Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

1 000 000 000 $ v Ethereu (ETH) opouští centralizované krypto burzy za pouhé tři týdny: IntoTheBlock

Zatímco mezi finančními společnostmi probíhá závod o ethereové ETF fondy obchodované na burzách v USA, obchodníci hromadně stahují Ethereum (ETH) z centralizovaných burz.

Podle blockchainové zpravodajské firmy IntoTheBlock došlo za minulý týden k odlivu Etherea z kryptoburz v hodnotě 320 milionů dolarů. Celkový objem odlivu již dosáhl 1 miliardy dolarů za pouhé tři týdny.

Nejedná se o výběry z burz jako takové, ale o čistý odliv. To znamená, že data poukazují na výběry po odečtní všech vkladů na centralizované platformy.

Odliv coinů z burz je zpravidla analytiky vykládán jako bullish parametr pro cenu dané kryptoměny. Analytické společnosti často v souvislosti se zůstatky na burzách hovoří o „likvidních” mincích, které zákazníci burz mohou okamžitě prodat.

IntoTheBlock kromě odlivu ETH poukazuje na sílíci bitcoinové hodlery. Datová firma konstatovala, že množství bitcoinů držených dlouhodobými držiteli dosáhlo minulý týden nového historického maxima.

Adresy, které drží Bitcoin déle než jeden rok, byly historicky příznakem pokroku v bitcoinových cyklech. Hodleři mají tendenci zvyšovat své bitcoinové držby prostřednictvím medvědích trhů a začátku býčích trhů a snižovat je poblíž předchozích historických maxim

Vzhledem k tomu, že zůstatek hodlerů stále roste, zdá se, že investoři v souhrnu očekávají, že Bitcoin bude tlačit výše, uzavírá  IntoTheBlock .

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *