Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Americká vláda vypsala odměnu 117 milionů korun na informace k dopadení zakladatelky schématu OneCoin

Až 5 000 000 USD za informace o jedné z největších záhad kryptoměn – Ruji Ignatové – která je jedním z klíčových hráčů stojících za schématem OneCoin.

Bulharka Ignatova, známá jako „Cryptoqueen,“ založila OneCoin v roce 2014 a provozovala společnost jako síť víceúrovňového marketingu (MLM). Podle úřadů lhala, že projekt udržuje soukromý blockchain.

Tento podvod údajně přilákal více než 3,5 milionu obětí a připravil je o zhruba 4 miliardy dolarů, čímž se zařadil mezi největší podvody v historii kryptomarketu.

Pokud máte informace, kontaktujte FBI prostřednictvím telegramu: @RujaReward, Signal: @RujaReward.01 nebo online na tips.fbi.gov. Pokud se nacházíte mimo Spojené státy americké, můžete také navštívit nejbližší americké velvyslanectví nebo konzulát. Pokud jste ve Spojených státech, můžete také kontaktovat místní kancelář FBI.

Vzhledem k tomu, že Ignatová je nyní více než sedm let nezvěstná, mnozí si kladou otázku, zda vůbec ještě žije. Zpráva bulharské investigativní žurnalistiky BIRD z února 2023 dokonce naznačila, že mohla být zavražděna na příkaz podezřelého drogového bosse Hristoforose ‚Taki‘ Amanatidise.

Právníci americké vlády se však naopak domnívají, že Ignatova zaměstnala Amanatidise jako svého šéfa bezpečnosti s náznakem, že mohl ženě pomáhat v úkrytu. Jeden právník americké vlády údajně u soudu řekl, že šéf bezpečnosti se „podílel na zmizení“ Ignatové.

Další:

Bybit překonává kryptoburzu Coinbase a stává se druhou největší podle objemu obchodování hned po Binance

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *