Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytik Bluntz předpovídá brzkou korekci na trhu s Bitcoinem (BTC) a hovoří o scénáři maximální bolesti

Oblíbený pseudonymní analytik Bluntz známý pro několik správných predikcí varuje, že hlavní kryptoměna může být uprostřed bolestivého scénáře a očekává krátkodobý propad.

Svým více než 254 tisícům sledujícím na X Bluntz vzkázal, že podle všeho se cena Bitcoinu na denním grafu pohybuje v rámci korekčního patternu ABC.

Analytik vychází z teorie Elliottových vln, která mimo jiné uvádí, že aktiva se obvykle konsolidují v rámci korekční vlny ABC poté, co projdou pětivlnným vzestupným trendem.

Maximální bolest na BTC je dostat se na maxima, přimět všechny naskočit zpět na FOMO (strach z promeškání) a myslet si, že jde o nějaký druh trojúhelníkového průlomu, a pak bum, klesnout zpět do spodní části rozsahu před skutečným runem ceny vzhůru, uvedl Bluntz.

V rámci scénáře ABC korekce, který analytik vyznačil na grafu, by se cena BTC nejprve podívala na cca 76 tisíc dolarů, aby následně klesla na své lokální dno okolo 64 tisíc USD. Poté by podle grafu kryptoměna mohla najít nové ATH na úrovni cca 82 000 dolarů.

Pro hodlery by tento scénář nepředstavoval tak velkou bolest, jak analytik naznačuje. Bitcoin se aktuálně obchoduje za 70 500 USD. Před rokem byla jeho cena na 30 tisících dolarů a na začátku letošního roku cca 42 300 USD.

Další:

Vývojáři připravují rychlou opravu poté, co množství neúspěšných transakcí na Solaně dosáhlo 75 procent

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *