Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analýza altcoinu zaměřeného na umělou inteligenci Fetch.AI a Solany (SOL) v podání analytika Pentoshi

Široce sledovaný krypto stratég Pentoshi aktualizuje svůj výhled na jeden žhavý altcoin umělé inteligence (AI), který od začátku roku vzrostl o více než 300 % a kryptoměny Solana (SOL).

Pentoshi svým 707 tisícům sledujícím na X říká, že Fetch.AI (FET) pravděpodobně vstupuje do fáze konsolidace. A má k tomu dobrý důvod poté, co od začátku roku jeho cena vzrostla o 307 %, resp. po silné lokální pumpě.

Uvedl:

Aktualizace: střednědobý odpor odolává. Hádám, že teď bude týden nebo tak nějak probíhat konsolidace a poklesy FET, než se stane něco významnějšího. Byl to velmi silný pohyb, takže přirozeně dochází k vybírání zisků a mince mění majitele.

,

FET zahájil rok na 0,0922 dolaru a vytvořil vrchol na ceně přesahující 0,55 USD. V době psaní tohoto článku se obchodoval za 0,3472 USD poté, zahájil korekci z lokálního maxima na úrovni cca 0,391 dolaru.

Solana pak podle analytika drží pásmo, ve kterém zůstane i nadále a jen otestuje horní okraj, než rovněž zahájí určitou korekci. Pentoshi by poté sledoval cenu 32 USD, odkud by SOL mohla zahájit další pohyb nahoru.

SOL dosáhne na tato stejná maxima v horní části pásma a v příštích několika týdnech pravděpodobně bude mít šanci doplnit palivo ve středu pásma na úrovni 32 USD.

V době přípravy tohoto článku je Solana v cca 34% zisku za posledních 7 dní a obchoduje se na ceně 41,71 USD. V závěru se ještě podívejme na Bitcoin, kde analytik očekává růst nad 40 tisíc dolarů začátkem příštího roku.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *