Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Australský pár přišel o celoživotní úspory v podvodném kryptoprojektu

Mike a Karen Taylorovi říkají, že přišli své celoživotní úspory na důchod. O vše byli okradeni poté, co se nechali nalákat podvodným projektem s pěknou webovkou.

Celoživotní úspory na důchod fuč!

Cestovali po celé Austrálii karavanem, když udělali osudnou chybu. Nechali se přesvědčit hezky udělanou webovou stránkou, která jim připadala legitimní a postupně vložili více než 600 000 USD do scamu, tedy podvodného projektu. O pár měsíců později již nemají své důchodové úspory. Nyní je čeká návrat do práce a prodej auta…

Tento případ poukazuje nejen na rostoucí apetit podvodníků v Austrálii i na celém světě, ale také na oblast, na kterou by se politici měli skutečně zaměřit, kde je problém nejpalčivější. Falešné platformy slibující jisté zisky a zaručené zhodnocení a které následně končí krádeží peněz klientů, jsou jedním z  nejvážnějších problémů (nejen) kryptosvěta.

INFO: Doporučujeme vám, preventivně se vyhýbejte všem podobným stránkám, které často vypadají (podobně jako tato ilustrace vytvořená US regulátory) legitimně. Nabízejí jisté zhodnocení, znějící lákavě a možná až příliš dobře na to, aby to byla pravda. Obvykle to pravda není a jedná se o podvodníky!

TIP: Podívejte se na video. Náš spřátelený youtube kanál Online Investice, který znáte z pondělních kryptozpráv, upozorňuje na podvodnou stránku. Jak vypadá scam?

https://www.youtube.com/watch?v=4Uv8Jaf4_EI

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *