Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Sobotní Přehled Posledních NEWS (#SPPN3)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení sobotního přehledu posledních NEWS (SPPN). Opět tu máme souhrn novinek a zpráv.

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Druhá polovina tohoto týdne přinesla širokou paletu zpráv. Některé připomínaly spíše námět na zápletku ze sci-fi filmu. Elon Musk totiž promluvil o svém záměru, spojit do konce příštího roku lidský mozek s čipem. Nemá však prý v plánu ovládat člověka jako robota, chce léčit nemoci mozku a páteře.

Dále jsme tu měli postavu boha smrti Ryuka, který byl zkoumán v číně. Tedy nebyl to přímo on, ale virus, který nese jeho jméno. Zda autor mangy otevře svůj zápisník, aby do něj napsal jméno hackera, který vytvořil virus napadající mj. městské systémy, to se zatím neví.

Z Číny přišla informace, že zdejší hodleři se nemusí bát. Narozdíl od obchodování, vlastnit kryptoměny je tam zcela legální, ba dokonce chráněno zákonem. Zda se těžaři postarají o udržení Bitcoinu nad 6,5 tisíci $ však nevíme. Musíme dát za pravdu jednomu čtenáři, který napsal, že totéž se tvrdilo i loni a Bitcoin pak spadl až téměř na 3 tisíce.

Pokračuje růst blockchainových firem. Tentokrát oběhla média zpráva, že společnost IBM letos navýšila své blockchainové patenty 3násobně. Dobrou zprávou také je, že ministr financí Indie popřel, že by zde byl nějaký zákon, který by zakazoval kryptoměny.

A dobré zprávy nekončí, Binance rozdá 3/4 milionu dolarů v XLM, které nevědomky získala za stakování Stellaru. Rovněž od dnešního dne spouští stakování této kryptoměny pro své uživatele. BitMEX, burza využívaná zejména tradery, je údajně předmětem vyšetřování komise CFTC.

Že bychom se měli vyhýbat všelijakým líbivým stránkám slibujícím jisté zhodnocení? Přesně tak! Bude to lepší, než dopadnout jako australský pár, který přišel o všechny své úspory, za které si plánovali užít pohodový důchod…

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

IBM Navýšila své Blockchainové Patenty o 300 %

Filb Filb: Těžaři Budou Držet Cenu Bitcoinu Nad 6 500 $ Před Halvingem

Elon Musk Chce Spojit Lidský Mozek s Čipem Umělé Inteligence v Roce 2020

Ryuk Byl Spatřen v Číně – Virus Napadá Vládní Počítače a Požaduje Výkupné v BTC

V Číně je Problematické Bitcoin Těžit, Nezákonné Obchodovat, ale Vlastnit ho Můžete – Potvrdil Soud

Binance Rozdá 750 000 $ ve Stellar Lumens a Spustí Stakování XLM na své Platformě

Ministr Financí Indie: Nemáme Platný Zákon, Který by Zakazoval Kryptoměny

Kryptoburza BitMEX Čelí Údajnému Vyšetřování Americké Komise CFTC

Australský pár přišel o celoživotní úspory v podvodném kryptoprojektu

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *