Filb Filb: Těžaři Budou Držet Cenu Bitcoinu Nad 6 500 $ Před Halvingem

news, bitcoin, těžaři, kurz, cena, hodnota, aktuálně, analýza, BTC, novinky, zpráva, aktulání, info

Bitcoin tento týden zaznamenal citelný tlak medvědů. Někteří opět začínají hovořit o propadu na nové LOW. Populární trader Filb Filb si to podle nedávné analýzy nemyslí, protože těžaři si budou kontrolovat zisky a držet BTC nad 6 500 USD.

Filb Filb věří, že za propadem stojí těžaři

Střednědobý trend Bitcoinu se nedávno otočil. Poslední propad jsme zaznamenali během slyšení Facebooku u Kongresu USA. Podle oblíbeného tradera, který si říká Filb Filb, je za střednědobým propadem prodej těžařů, kteří potřebují vybrat zisky a prodat vytěžené mince. Vychází ze sledování příkazů na prodej 12,5 BTC (aktuální odměna za vytěžený blok).

O rostoucí konkurenci mezi těžaři svědčí obtížnost těžby, která v nedávné době dosáhla nových maxim. Těžaři podle analytika mohli snížit nabídku nových mincí, a tím vytvořit bublinu, která jim umožnila realizovat zisk. A před halvingem by nyní mohli mít v plánu za každou cenu ubránit cenu na 6 500 USD, aby si zajistili ziskovost.

Advertisement

Je třeba dodat, že se jedná o názor tradera, který se samozřejmě může mýlit. Budeme rádi, když nám svůj názor napíšete do komentářů nebo na facebooku.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.