Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin Padá Během Senátního Jednání Facebooku o Kryptoměně Libra

Facebook vyslal svého zástupce, šéfa pro technologie blockchain, Davida Marcuse na slyšení před Kongresem USA. Během jednání začal Bitcoin prudce padat.

V 16 hodin začalo kongresové slyšení s šéfem blockchainového odděléni Facebooku. Řeč je samozřejmě o projektu Libra. Mezi hlavní body pat mimo jiné patří také zacházení s uživatelskými daty.

Předmětem jednání jsou dále body jako praní špinavých peněz, datum spuštění Libry a případný nový návrh zákona, kterému by Libra měla podléhat. Samotnému slyšení předcházelo písemné podání prohlášení o úmyslu vydat kryptoměnu Libra. V prohlášení mimo jiné stojí:

,,Očekáváme, že budeme pod dohledem regulačních orgánů a centrálních bank. Facebook nenabídne digitální měnu Libra, dokud neobdržíme odpovídající schválení.“

Během slyšení Bitcoin a celý kryptomarket prudce padá. Bitcoin se momentálně nachází již pod důležitou psychologickou úrovní 10 tisíc dolarů, což odpovídá pádu o téměř 10 %.

TIP: HODL | Facebook – Timeline Sociální Sítě, Která Přepsala Lidské Dějiny

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://kryptomagazin.cz/

Tip redakce:

Šéf Republikánů USA Vyzdvihuje Decentralizovaný Blockchain Místo Regulací

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *