Bitcoin Padá Během Senátního Jednání Facebooku o Kryptoměně Libra

NEWS, TOP, slyšení, senát, kongres, USA, politika, politici, kryptoměny, senátní, americký, kryptoměny, bitcoin, vláda

Facebook vyslal svého zástupce, šéfa pro technologie blockchain, Davida Marcuse na slyšení před Kongresem USA. Během jednání začal Bitcoin prudce padat.

V 16 hodin začalo kongresové slyšení s šéfem blockchainového odděléni Facebooku. Řeč je samozřejmě o projektu Libra. Mezi hlavní body pat mimo jiné patří také zacházení s uživatelskými daty.

Předmětem jednání jsou dále body jako praní špinavých peněz, datum spuštění Libry a případný nový návrh zákona, kterému by Libra měla podléhat. Samotnému slyšení předcházelo písemné podání prohlášení o úmyslu vydat kryptoměnu Libra. V prohlášení mimo jiné stojí:

,,Očekáváme, že budeme pod dohledem regulačních orgánů a centrálních bank. Facebook nenabídne digitální měnu Libra, dokud neobdržíme odpovídající schválení.“

Během slyšení Bitcoin a celý kryptomarket prudce padá. Bitcoin se momentálně nachází již pod důležitou psychologickou úrovní 10 tisíc dolarů, což odpovídá pádu o téměř 10 %.

TIP: HODL | Facebook – Timeline Sociální Sítě, Která Přepsala Lidské Dějiny

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://kryptomagazin.cz/

Tip redakce:

Šéf Republikánů USA Vyzdvihuje Decentralizovaný Blockchain Místo Regulací

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.