Šéf Republikánů USA Vyzdvihuje Decentralizovaný Blockchain Místo Regulací

news, novinky, zprávy, aktuality, místo, blockchain, kryptoměny, republikán, usa, politik, politika, amerika, kryptoměny, decentralizace, aktuální, inormace, čerstvě

Vůdce opoziční Republikánské strany Spojených států říká, že regulátoři nejsou schopni účinně chránit občany před platformami, jako je Facebook a Google. Místo regulací vidí řešení ve volném trhu a decentralizovaných kryptoměnách.

Decentralizace místo regulací

Již existují zákony, které trestají ty, kteří čtou poštu či lékařské záznamy někoho jiného. „Proč by tomu při nakládání se soukromými daty mělo být v online prostředí jinak?” Říká McCarthy v rozhovoru pro New York Times. Platformy jako Facebook či Google přitom využívají a prodávají naše data. 

Podle vůdce Republikánů není řešením regulovat, protože regulátoři jsou příliš pomalí a nestíhají novým technologiím. Regulace by pak mohly ještě více poškodit nově vznikající, na úkor gigantů, jako je Facebook. A ni hrubé rozbití obrů na menší subjekty, co někteří navrhují, nemusí přinést kýžené výsledky.

Místo toho McCarthy navrhuje řešení spočívající v decentralizovaných kryptoměnových sítích a volném trhu, které uživateům dávají kontrolu nad svými daty a odstraňují potřebu důvěřovat třetím stranám. Místo byrokracie a regulování kryptoměn tak šéf Republikánů zřejmě vidí budoucnost ve svobodném a decentralizovaném online prostředí.

Advertisement

TIP: ECB Varuje: „Kryptoměna Facebooku Libra je Nebezpečná a Musí Být Regulována”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.