Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Objevil se Nepotvrzený Návrh Zákona Banující v Indii Všechny Kryptoměny Kromě Digitální Rupie

Odborníci na blockchainové právo rozesílají na soc. sítích nepotvrzený návrh zákona. Pokud dojde ke schválení tohoto dokumentu, bude mít Indie státní centralizovanou měnu – digitální Rupie a všechny ostatní kryptoměny budou v této zemi přísně zakázány.

Digitální Rupie a dál nic?

Minulý měsíc jsme vás informovali o šokujícím přístupu vlády Indie, která chce pod přísným trestem zakázat kryptoměny. Následně na to reagovala centrální banka Indie, která již dříve vystupovala proti kryptoměnám, že o ničem neví a nemůže to ani vyloučit, ani potvrdit.

Nyní se tato zpráva opět dostává do médií a sdílí ji někteří odborníci na blockchainové právo. Podle dosud ještě nepotvrzeného návrhu zákona by Indie mohla skutečně přísně zakázat všechny kryptoměny kromě té státní. A to pod trestem 10 let nepodmíněného vězení a vysokou pokutou.

V 18 stranách dokumentu, který mimo jiné navrhuje digitální Rupii coby zákonné platidlo, stojí i tato věta:

„Žádná osoba nesmí těžit, vytvářet, držet, prodávat, obchodovat, vydávat, převádět, nakládat nebo používat kryptoměnu na území Indie.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *