Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

„Evangelista” Litecoinu Navštívil Cestovního Partnera pro Nadcházející Summit v Las Vegas

Nadace Litecoinu pokračuje ve snaze o implementaci kryptoměn. „Hlavní evangelista Litecoin Foundation“ se ve Vietnamu setkal se zakladatelem celosvětové platformy pro rezervaci hotelů Travala.

Evangelista LTC navštívil cestovního partnera

John Kim, evangelista Litecoinu prosazující implementaci kryptoměn, se setkal s ředitelem cestovní platformy Travala.  Jedná se o oficiálního cestovního partnera Litecoinu na jeho nadcházejícím summitu v Las Vegas, který proběhne letos v říjnu. Ve svém tweetu zveřejnil video ze setkání v kancelářích Travaly a pochvaloval si pozitivní přístup jejího šéfa ke kryptoměnám.

Šéf Travaly Matt Luczynski vyjádřil odhodlání nabídnout kryptoplatby Litecoinem a dalšími kryptoměnami svým početným zákazníkům. Mimo jiné říká:

„Na naší platformě máme více než půl milionu nemovitostí ve 210 různých zemích a naší skutečnou vizí za společností Travala je vytvořit reálné využití pro kryptoměny napříč celým světem.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

TIP redakce:

Litecoin se Stává Oficiální Kryptoměnou Miamských Delfínů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *