Francie Průkopníkem | Dá Kryptoměnám včetně ICO Zelenou – Letos Předsedá Summitu G7

NEWS Francie, zelenou, průkopníkem, ico, kryptoměny, g7, regulace, zákon, aktualita, nově, zpráva, info, novinka, novinky, kryptonovinky, svět, France, Francozská, Francouzský

Francie, která letos předsedá summitu G7, chce být průkopníkem krypto regulací. Zákon, který dává ICO a dalším kryptoměnovým podnikům zelenou výměnou za dobrovolné podrobení se regulacím, by měl začít platit již tento měsíc.

Francie dává kryptoměnám zelenou

Nová pravidla umožní podnikům v kryptoodvětví, aby se dobrovolně podrobily vnitrostátním regulacím. Za to jim dá Francie ve své zemi oficiálně zelenou. Regulace se týkají ochrany spotřebitele, daní či kapitálových požadavků.

Proaktivní přístup předsedy summitu G7 je výhodný pro podnikatele, kteří se již nebudou muset bát, že se jejich podnikání v průběhu činnosti střetne s ostrými či dokonce likvidačními zákony. Výkonná ředitelka pro právní záležitosti Úřadu pro finanční trhy (AMF) Anne Marechal věří, že se Francie stává průkopníkem v této oblasti. Dále uvedla:

Advertisement

„Francie je prekurzorem. Budeme mít právní, daňový i regulační rámec.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.