Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Budoucnost Bitcoinu je Jasná – Vyhraje!

Jaká bude budoucnost Bitcoinu… Pojďme na to. Bitcoinovej Kanál je pořad, kde se příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto seriálu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. V dnešním díle se podíváme na potenciální budoucnost Bitcoinu a ostatních kryptoměn.

Bitcoin má budoucnost

Proč bychom měli věřit, že má Bitcoin budoucnost? V první řadě bych vás chtěl požádat, abyste nám na toto téma napsali svůj názor do komentářů. Udělejte to ideálně hned, dokud nejste ovlivnění našimi názory. Děkujeme.

Pokud jste nám již napsali svůj názor na budoucnost krypoměn, můžeme pokračovat a podívat se, do jaké míry se naše názory liší. Hodleři v budoucnost Bitcoinu samozřejmě věří, jinak by ho dlouhodobě neměli nakoupený.

Bitcoin je výjimečný už tím, že tu byl první. Nestojí za ním žádná organizace. Nemá sídlo, kam by politici mohli poslat své  zákazy či námitky proti němu. Je novodobou formou skutečné demokracie a ukazuje lidstvu zajímavou cestu do budoucnosti.

Kryptoměny a jejich budoucnost

Bitcoin je více méně jasný. Je nejsilnější a stále nejvýznamnější ze všech kryptoměn a má světu rozhodně co nabídnout. Bitcoin je takovým synonymem slova kryptoměna. Ale přesto, co ty ostatní? Budou se v budoucnosti používat také altcoiny? Nebo je čeká zánik

?

Na KryptoHodlerovi, např. v našem týdeníku HODL, se vám čas od času mimo jiné snažíme nabídnout info o některé z oblastí, kde by kryptoměny mohly mít úspěch. Těch oblastí je celá řada a mnoho dalších dnes ještě ani neznáme.

Kryptoměny nejsou jen o investicích a platbách za zboží a služby. Máme zde různé kryptopůjčky a další fintech projekty. Supply chain kryptoměny, jako je třeba VeChain a TE-FOOD, mohou pomoct sledovat původ zboží a v boji proti padělkům. Mluví se o nakládání s našimi daty, soukromí a o digitální identitě na blockchainu.

Dále už také známe pojmy jako Internet věcí, decentralizované sociální sítě a celou řadu dalších možností využití kryptoměn. Od tokenizace, přes ukládání dat, až po státní správu, ekonomické a politické změny či zjednodušení odvodů daní. To vše a ještě mnohem více by mohly kryptoměny řešit. Zdaleka to již tedy není jen o Bitcoinu. Budoucnost kryptoměn může být naopak velmi pestrá.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

Ahoj Kicome, co nás čeká v dnešním videu?

Dnes bych chtěl vysvětlit, proč si myslím, že nástup Bitcoinu a jiných kryptoměn je sebenaplňující proroctví a nevyhnutelná budoucnost. Je možné, že budeme za 10/20 let ve všech obchodech platit kryptoměnami? A co dolar, euro nebo česká koruna – budou tu vůbec třeba za 50 let?

Video – Bubliny se nafukují

Tento pořad vznikl ve spolupráci webu Hodler (KryptoHodler.cz) a youtubera Kicoma, který pro vás natočil následující video na Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný seriál, který u nás vychází každé úterý v 17:00. Dnes na téma: Budoucnost Bitcoinu a kryptoměn – Bitcoin vyhraje!

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *