Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bakkt | Začalo Uživatelské Testování Dlouho Očekávané Platformy

Bakkt – dceřiná společnost Intercontinental Exchange (ICE), zahájila uživatelské akceptační testování (UAT) pro své denní a měsíční futures kontrakty na bitcoiny.

Bakkt již testuje platformu

Bakkt je dceřiná společnost provozovatele mnoha světových burz v USA, Kanadě i Evropě – ICE. Plánované spuštění bylo oznámeno již 3. srpna 2018. Od té doby je tato platforma jednou z nejvíce očekávaných záležitostí, a to nejen v kryptokomunitě.

Účelem společnosti Bakkt je vytvořit

„integrovanou platformu, která umožní spotřebitelům a institucím nakupovat, prodávat, ukládat a utrácet digitální aktiva v plynulé globální síti.“

A právě včera (22. 7. 2019) zahajili uživatelské testování denních a měsíčních futures kontraktů na Bitcoin. Platforma již tedy funguje v testovací fázi a spuštění pro uživatele se blíží. Mělo by proběhnou již koncem tohoto čtvrtletí.

Platforma podléhá všem regulacím a schvalovacím procesům včetně CFTC (komise pro obchodování komoditních futures) a NYDFS (úřad pro kontrolu finančních služeb v New Yorku). Futures kontrakty na Bakktu budou fyzicky kryté Bitcoinem, který bude platforma skutečně vlastnit a skladovat.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.cryptoglobe.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *