Coinbase Zaznamenala Nový Rekord – 30 milionů uživatelů Kryptoplatformy

0
news, coinbase, uživatelů, rekord, novinky, burza, směnárna, kryptoburza, kryptosměnárna, bitcoin, kryptoměny, koupit, prodat, novinky, krypto, platforma, kryptoburza, coinbase

Počet uživatelů vstupní brány do světa kryptoměn – Coinbase neustále roste a nyní platforma dosáhla nový rekord. Po příchodu asi 5 milionů lidí za posledních 10 měsíců nyní překročili hranici 30 milionů účtů.

Příchod nových uživatelů vytvořil nový rekord

Růst ceny Bitcoinu láká nové lidi na kryptomarket. Coinbase nyní používá více uživatelů než kdy dřív. Kryptosměnárna provozující také kryptoburzu a výukovou platformu o kryptoměnách pod jedinou “střechou” zaznamenala rekord – 30 milionů uživatelů.

Za posledních 10 měsíců přitom přišlo úctyhodných 5 milionů nováčků a potenciálních investorů (hodlerů), spekulantů nebo obchodníků. Největší vlna příchodu nových lidí na kryptoburzu je však spojena s prudkým růstem během roku 2017, na jehož závěru Bitcoin dosáhl ATH (cca 20K USD). Tehdy řada velkých burz včetně Coinbase řešilo problém s tím, že na takový nárůst nebyli připravení.

Ani během bear marketu se příchod nováčků nezastavil, a také letos stále pokračuje, což nyní potvrzuje nový rekord. Zajímavostí je, že generální ředitel Coinbase Brian Armstrong

Advertisement
chce expandovat za hranice obchodování kryptoměn. Svou platformu si představuje jako univerzální platformu pro implementaci kryptoměn.

TIP: HODL | Facebook – Timeline Sociální Sítě, Která Přepsala Lidské Dějiny

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.cryptoglobe.com/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *