Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Bitcoinem Nikdo Neplatí a Neplní Svůj Účel?

Bitcoin prý selhal a nikdo jím neplatí… Pojďme na to. Bitcoinovej Kanál je pořad, kde se příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto seriálu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. V dnešním díle se podíváme na to, zda je pravda, že Bitcoin neplní svůj účel a nikdo jím neplatí.

Bitcoinem nikdo neplatí

V dnešním díle se Kicom pokusí odpovědět na otázku, zda Bitcoin selhal. Je to výtka, kterou často argumentují kritici kryptoměn a různí nocoineři. Nocoiner je osoba, která nemá žádný Bitcoin, takže může jen tiše závidět, když Bitcoin roste. Když pak Bitcoin konečně zaznamená korekci, je takový člověk blahem bez sebe. Konečně totiž může přijít s kritikou.

Kryptoměny neplní svůj účel!

Je tohle pouhá výčitka nocoinerů, nebo skutečný problém pro kryptoměny. Kolik z nich se vlastně reálně využívá a kolik je stále jen na papíře? A co samotný Bitcoin, není na tom špetka pravdy? Je pravda, že bitcoiny nikdo neplatí?

No, pravdou je, že zatím není využití Bitcoinu takové, jaké by mohlo být. Bitcoinem a dalšími kryptoměnami sice lidé platí, takže výčitka pravdivá určitě není, avšak trochu pravdy na tom přece jen je. Bitcoinem se zatím platí jen velmi málo.

Chce to čas!

Nevím, co si pro vás připravuje Kicom, ale můj názor je, že je vše v pořádku a prostě je třeba, dát tomu čas. Lidé snadno propadají iluzi, že všechno je hned. Tak to ale určitě není a na některé věci si určitě vyplatí počkat. Vývoj Bitcoinu je postupný a plynulý. Někomu to možná připadá pomalé, ale my hodleři to vidíme jinak.

Technologie ani infrastruktura okolo Bitcoinu zatím není připravená na masovou akceptaci ve všech obchodech. Ani lidé na to zatím pravděpodobně nejsou připravení, a proto si myslím, že je to vlastně dobře. Můžeme být rádi, že se někdo nesnaží násilím protlačit Bitcoin do všech obchodů, když na to ještě není připravený.

Jednoduše řečeno, chce to čas. A Bitcoin má tu obrovskou výhodu, že ho neovládá Facebook či jiná společnost. Jinak by totiž sílil tlak na jeho co nejrychlejší implementaci do obchodů. Akcionáři by tlačili na vývojáře a manažery, aby s tím už konečně něco udělali. Určitě bychom podobné výčitky slyšeli mnohem častěji a tento tlak by byl pro Bitcoin katastrofou. Pravděpodobně by ve zbrklosti došlo k mnoha chybám, ke kterým právě díky přirozenému vývoji doufejme nedojde…

TIP: Trochu Lepší | Bitcoin – Co Budete Vědět, Když si Přečtete Knihu Andrease Antonopoulose

Video – Bitcoin selhal a neplní svůj účel, tvrdí kritici

Tento pořad vznikl ve spolupráci webu Hodler (KryptoHodler.cz) a youtubera Kicoma, který pro vás natočil následující video na Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný seriál, který u nás vychází každé úterý v 16:30. Dnes na téma: Bitcoin prý neplní svůj účel a nikdo jím neplatí!

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Dále si můžete přečíst:

Kryptoplatby | Maloobchodní Gigant Newegg a Největší Norská Letecká Společnost Akceptují Bitcoin

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *