Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

VeChain Uzavírá “Ekologické” Partnerství s Republikou San Marino

San Marino spolupracuje s kryptoměnou VeChain (VET) na projektu „San Marino Low Carbon Ecosystem,“ jehož součástí bude také nový token. Cílem projektu je podpora ekologie a snížení emisí oxidu uhličitého do atmosféry.

San Marino Innovation Token

Tak se bude jmenovat nová kryptoměna založená na blockchainu VeChain. Utility (užitkový) token bude sloužit k odměňování občanů, kteří se chovají ekologicky a akceptují udržitelné postupy, jako je ochrana vody, řádné nakládání s odpady a další. Partnerství se účastní také mezinárodní certifikační společnost DNV GL Business Assurance Group AS. Ta ve své tiskove zprávě uvádí:

„Platforma bude podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí, jako je úspora vody, likvidace odpadu a nakládání s ním. Ekologické chování bude odměněno utility tokenem San Marino Innovation Token, vydaným San Marino Innovation. Token lze použít pro přístup ke službám nabízeným v rámci republiky. Zavedení nízkouhlíkového ekosystému představuje první globální příklad motivace pomocí technologie blockchain a užitečného tokenu.“

  • Utility token, narozdíl od druhého typu tokenů –  tzv. security, neslouží jako kryptoměnová obdoba akcie, ale má určitou užitečnost a lze ho použít v rámci určitého projektu, např. na nákup specifické služby. Utility by neměl primárně sloužit jako investice.

Sunny Lu, šéf společnosti VeChain, rovněž komentoval spolupráci. Prohlásil, že přijetí technologie blockchain na národní úrovni představuje obrovský milník pro společnost VeChain a celé odvětví blockchainu. Dále uvedl:

„Využijeme veškeré naše technické know-how, naše zkušenosti s tokenizací a globální vliv ekosystému VeChain, abychom zajistili, že tento projekt dokáže vytvořit obrovské množství hodnoty pro občany San Marína.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://btcmanager.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *