Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Justin Sun Odložil Oběd s Warrenem Buffettem – Není ve Vězení!

Podnikatel a zakladatel Tronu (TRX) odložil oběd s finančním titánem Warrenem Buffettem 3 dny před termínem. Důvodem jsou zdravotní problémy, ale objevily se také zprávy o jeho údajném nuceném pobytu v Číně kvůli porušení zákona.

Oběd za miliony se odkládá

Nejprve to vypadalo, že se oběd Justina Suna s Warrenem Buffettem, který ho stál 4,6 milionů dolarů, úplně ruší. Chvíli se také šířily (zřejmě nepravdivé) zprávy, že mu bylo znemožněno opustit Čínu z důvodu porušování zákona. Oficiálním důvodem odložení dlouho očekávaného setkání jsou zdravotní problémy, konkrétně ledvinové kameny.

Spekulace ohledně svého nuceného pobytu v Číně Sun odvrátil na svém twitteru, kde nás zdraví ze San Francisca. Oběd s investičním mágem je charitativní událost, za kterou Justin zaplatil přes 4,5 milionů dolarů. Peníze šly na pomoc bezdomovcům v San Franciscu.

Z prvních 3 pozvaných členů kryptokomunity odmítl přijít Vitalik Buterin (Ethereum) a Changpeng Zhao (Binance). Pozvání naopak přijal Charlie Lee (Litecoin) a několik dalších, avšak již o něco méně známých, osobností. Mezi pozvané patřil dokonce také Donald Trump.

Slavný investor W. Buffett si tak na oběd s kryptokomunitou musí počkat. Na schůzce se dozví něco o kryptoměnách přímo od zakladatlů Litecoinu a Tronu. Ti se pokusí změnit jeho názor na kryptoměny, o kterých se Buffett dříve vyjadřoval velmi nelichotivě.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coindesk.com/
https://cryptoslate.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *