Sobota, 2 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Kryptoplatby | Maloobchodní Gigant Newegg a Největší Norská Letecká Společnost Akceptují Bitcoin

Další dvě velké společnosti se přidávají a budou přijímat platby v bitcoinech. Maloobchodní gigant Newegg rozšiřuje kryptoplatby do 73 zemí. Norwegian Air Shuttle uožní zákazníkům platit Bitcoinem místo platební karty.

Kryptoplatby se rozšiřují

 Zákazníci nyní mohou platit bitcoiny téměř ve všech zemích, ve kterých společnost Newegg působí. Prezident společnosti pro globální prodej Anthony Chow říká:

„Před pěti lety jsme byli jedním z prvních hlavních online nákupních destinací, které přijímaly bitcoiny, a naši zákazníci si brzy osvojili a rychle přijali tuto novou platební možnost. Rozšíření možnosti platit bitcoiny na většinu naší globální sítě podtrhuje náš závazek, přinést inovaci zážitkům z nakupování online a odpovídá rostoucím preferencím zákazníků platit bitcoiny.“

Newegg je maloobchodní síť, která prodává širokou škálu počítačového hardwaru, softwaru, her a elektroniky s obratem v miliardách dolarů. Nyní přidávají možnost platit Bitcoinem do dalších 73 zemí, kde působí.

Další společnost, která nabídne platbu Bitcoinem většímu množství zákazníků, je Norwegian Air Shuttle, největší Norská letecká společnost. A co víc, tato společnost otevírá také vlastní kryptoburzu. Po jejím spuštění začnou přijímat Bitcoin od svých cestujících.

Nedávno jsme psali: Bitcoinovej Kanál | Bitcoinem Nikdo Neplatí a Neplní Svůj Účel? Je to výtka, kterou často argumentují kritici kryptoměn a různí nocoineři…

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *