Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance Zahajuje Staking Kryptoměny Komodo a Airdrop 300 000 $ v KMD

Burza Binance zahájila stakování kryptoměny Komodo na své platformě. Vzhledem k předchozím odměnám bude držitelům KMD rozdávat také airdrop v celkové hodnotě přibližně 300 000 USD.

Staking Komodo na Binance

Burza Binance si v nedávné době uvědomila, že nevědomky stakuje některé kryptoměny. Jak jsme vás informovali, stejná situace byla u kryptoměny Stellar Lumens (XLM). A již dříve burza přidala podporu stakování NEO (odměna ve formě GAS), Ontology (odměna ONG), VeChain (odměna VTHO) a TRON (BTT). Nyní přidává také Komodo (KMD).

  • Stake je kryptoměnovou obdobou dividendy u akcií.
  • Nejlepší volbou dlouhodobého skladování kryptoměn je offline peněženka.

Každodenní snímky uživatelských zůstatků KMD Binance začala pořizovat včera (24. 7. 2019). Počáteční rozdělení odměn bude tímto způsobem počítáno do 1. září tohoto roku. Vysvětlení burzy:

„Zjistili jsme, že jsme stakovali Komodo a získali tak celkem přibližně 250 000 KMD (cca 300 000 USD).

Společnost Binance se rozhodla distribuovat tyto staking odměny našim uživatelům spolu s první výplatou programu Komodo Staking Airdrop 1. září 2019. Přijatá částka bude vypočtena úměrně z každodenních snímků. Uživatelé musí držet alespoň 1 KMD, aby se mohli kvalifikovat pro získání airdropu.”

První výplata staků za držení Komoda na Binance proběhne 1. září a bude zahrnovat také zmíněný airdrop v celkovém objemu asi 250 000 KMD. Následně pak budou odměny počítány denně a vypláceny vždy jednou měsíčně.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://binance.zendesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *