Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

New York | Kryptoregulační Tým Státu Přijímá Posily – Ripple a Ethereum

První stát USA, který vytvořil speciální tým pro pochopení a regulace kryptoměn, je New York. Do své pracovní skupiny nyní přijali vrcholové členy z týmů kryptoměn Ethereum a Ripple (firma stojící za XRP).

New York – tým pro kryptoměny

„NYS Digital Currency Taskforce“ je pracovní skupina, která se bude věnovat pouze kryptoměnám a souvisejícím otázkám. New York tak vytváří vzor pro ostatní státy USA i pro svět. Kryptoměny tedy budou podléhat speciálním regulacím a na jejich stanovení bude pracovat speciální tým.

Tento tým bude mít celkem 13 členů. 7 z nich jmenoval guvernér a 6 Clyde Vanel, člen zákonodárného shromáždění – podvýboru pro internet a nové technologie. Vanel řekl:

„New York byl první stát v národě [Spojených států], který vytvořil pracovní skupinu pro kryptoměny. Ta pomůže státům a zemi zjistit, jak správně regulovat digitální měnu a blockchainovou technologii…“

Jsme nadšeni, že budeme mít některé z předních lidí v blockchainové technologii a v kryptoměně, které pomohou státu New York a zemi a možná i světu při hledání správné úrovně předpisů v tomto prostoru.“

Nové posily

Spoluzakladatel kryptoměny Ethereum Joseph Lubin a ředitel Ripple pro regulační vztahy Ryan Zagone.

Mezi další členy patří bývalý agent CIA, ředitelka “Global Blockchain Business Council” (česky – světová blockchainová obchodní rada), spoluzakladatel blockchainu u Micsrosoftu a profesor právnické fakulty.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://kryptomagazin.cz/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *