Během včerejšího výplachu zaznamenal Bakkt nový rekord v obchodování

Bakkt, rekord, volume

Nový rekord zaznamenal Bakkt na své obchodní platformě během včerejšího dne, kdy přišel náhlý průlom ceny Bitcoinu o cca 500 dolarů dolů.

Rekord obchodování po výplachu

Instituce dokupovaly kontrakty po náhlém pádu Bitcoinu, který zaznamenal během středečního odpoledne. Derivátová burza Bakkt hlásí rekrod v objemu obchodování na své platformě.

Největší kryptoměna se propadla o více než 500 USD, tedy téměř 9 %. Asi dvě hodiny před výplachem Bakkt Volume Bot na twitteru oznámil, že předpověď objemů obchodování je 58 BTC. Během pádu to již bylo podstatně více.

Bakkt tak včera zaznamenal nový rekord. Instituce vstupovaly jako divé, zřejmě ve snaze levněji přikoupit BTC. Obchodníci byli překvapeni náhlým výprodejem. To mimochodem způsobilo likvidaci 200 mil. $ longů na Bitmxu.

Skokový nárůst volume následně potvrdil Volume Bot:

Denní přehled středečních Bakkt Bitcoin Monthly Futures: Obchodované smlouvy: 640 (+ 653%) (Nové ATH).   Den dříve: 85. [Nový rekord] All time high: 640.”

Burza Bakkt byla spuštěna teprve nedávno. Bakkt, dceřiná společnost Intercontinental Exchange (ICE), využila svých hlubokých vazeb na Wall Street a zahájila první příležitost k nákupu bitcoinových futures kontraktů, které jsou fyzicky vypořádány v BTC. Došlo k tomu v pondělí 23. 9., resp. již v neděli večer společnost oznámila svůj historicky první kontrakt:

„Jsme live! První obchod Bakkt Bitcoin Futures byl proveden v 20:02 ET za cenu 10 115 $”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Manipulace? US Regulátoři cíleně nastartovali pád BTC v prosinci 2017!

Zdroj:
https://bitcoinist.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.