Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance láká vývojáře k vytvoření dalšího velkého krypto meme spuštěním Memecoin Challenge pro BNB Chain

Největší světová kryptoburza podle objemu obchodování by ráda na blockchainu své vlastní kryptoměny BNB viděla více velkých a úspěšných memecoinů. Oznámila bitvu BNB Chain Meme Innovation Battle s výhrou až do výše 1 milionu dolarů.

Kryptoměnová burza Binance zahájila podporu rozvoje memecoinů na BNB Chainu. Společnost vytvořila pobídkovou soutěž pro vývojáře o které uvádí:

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit BNB Chain Meme Innovation Battle, kde se hraje až o 1 milion dolarů! Pro vývojáře a tvůrce je to vzrušující příležitost předvést svou kreativitu a soutěžit o úžasné odměny.

Účastníci, kteří splní podmínky soutěže, mají čas do 9. dubna na registraci do memecoinové bitvy. Soutěž proběhne následující den, přičemž finalisté a koneční vítězové budou vyhlášeni zhruba za měsíc poté.

Finální výherní pool bude rozdělen mezi kvalifikované účastníky na základě jejich umístění ve třech kategoriích: celkový objem obchodů, tržní kapitalizace a držitelé meme komunity.

Binance uvádí, že celková částka na odměny bude odvozena od toho, do jaké velikosti naroste měnící se pool odměn, který se podle burzy bude dynamicky zvyšovat či klesat na základě objemů obchodování.

Dynamický cenový fond může dosáhnout až 1 milionu USD, přičemž konečná částka je určena celkovým objemem obchodů kvalifikovaných memů během soutěžního období. Čím vyšší je objem obchodování, tím větší je prize pool.

Memecoiny jsou stále vyhledávanější ze strany investorů a obchodníků, přičemž mnozí se pokoušejí vychytat budoucí vítěze na samém zárodku a dosáhnout pohádkového zhodnocení.

Další:

Jako aprílový vtípek! Investor vydělal 118 milionů korun na kryptoměně Degen, jejímž účelem je meme

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *