Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Většina altcoinů nedosáhne násobků svých historických maxim, ale 20 000 USD za Ethereum je možné (Komentář)

Neexistuje nic jako realistické očekávání zhodnocení investice na kryptomarketu, zejména pokud sázíte na altcoiny. Má li však bull market v tomto cyklu napodobit cykly předešlé, Ethereum by podle analytika Credible mohlo dosáhnout ceny 20 000 dolarů.

Pseudonymní analytik známý jako Credible vzkázal svým 385 tisícům sledujícím na X, že Ethereum překročí minimálně 10 000 dolarů, ale poznamenává, že ETH se může reálně vyšplhat až na 20 000 USD.

Svou předpověď zakládá na ziscích, které podle něj zaznamená Bitcoin. Jak by tedy Ethereum mělo dosáhnout tohoto zhodnocení ze současné cenovky 3 341 dolarů?

Je to docela jednoduché – myslím, že BTC může reálně růst na 2x z našeho posledního maxima na 69 000 USD – což znamená, že většina altů udělá násobky toho.

U ETH 3 – 4násobek předchozího historického maxima znamená cílovou cenu na úrovni 15 000 – 20 000 dolarů.

My bychom však před podobným zkratkovitým uvažováním chtěli spíše varovat. Tohle si raději dobře promyslete.

Je sice pravda, že růst ETH na uvedené hodnoty možný je, ale Ethereum musí nadále setrvat mezi vítězi a na rozdíl od Bitcoinu ještě nemá za sebou ani překonání maxima z roku 2021 na necelých 5 tisících USD.

Zkušenost nás však učí, že drtivá většina altcoinů nebude tuto podmínku dlouhodobě splňovat. Nebezpečí altcoinů je v tom, že budou nahrazeny a zastíněny jinými, novějšími a žhavějšími projekty.

Mnohé kryptoměny, které patřily na špičku během vrcholících cyklů, ať už v roce 2021, 2017 či dokonce dříve, se již nikdy nevrátily na svá historická maxima, natož aby dělaly jejich násobky.

Úspěšné investování do altcoinů stojí a padá na notné dávce štěstí a umu při výběru vítězů a naopak včasném odprodeji budoucích looserů.

Další:

Craig Wright lhal, že je Satoshi Nakamoto! Nyní mu britský soud zmrazil majetek ve výši 198 milionů korun

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *