Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytici Glassnode vykreslují možnou cestu pro cenu Bitcoinu (BTC) směrem na 256 000 dolarů za minci

Spoluzakladatelé společnosti Glassnode Jan Happel a Yann Allemann na logaritmickém grafu Bitcoinu vykreslili možný cenový target na hodnotě cca čtvrt milionu dolarů (5,84 mil. korun).

Analytici datové on-chain platformy pro sledování údajů z blockchainu říkají, že Bitcoin by mohl zaznamenat explozivní cenový růst, po kterém by mohl zaznamenat zvýšení současné ceny až o přibližně 280 % ze své současné hodnoty.

Jak potřebujeme studovat BTC? Pokud se podíváme na BTC v normálním grafu, zdá se, že cílem blow-off topu je ~112 000 dolarů. Pokud se však na BTC podíváme v logaritmickém grafu, můžeme mít za cíl ~250 000 USD. Přesto si všimněme dlouhodobé divergence. Existuje datum ukončení rally.

Scénář, o kterém spoluzakladatelé Glassnode hovoří, počítá s dramatickým nárůstem ceny a objemů do určitého bodu, po kterém následuje stejně dramatický pokles.

V tuto chvíli se podle analytiků stále nacházíme v růstovém trendu. Aktuální cenová korekce na trhu Bitcoinu by pak podle nich mohla najít své lokální dno na hodnotě 60 tisíc dolarů, načež by kryptoměna začala opět růst na nová maxima.

Momentum: krátký pokles do záporných hodnot před pozitivním odrazem. I přes fázi konsolidace zůstává celkový trend býčí. Obchodníci sledují významnou podporu kolem oblasti 60 000 USD, přičemž se očekává potenciální nákupní zájem, pokud by se trh stočil dolů. Při pohledu na “BTC momentum chart” jsme se krátce ponořili do záporného teritoria před návratem do kladné zóny.

Právě teď, ve čtvrtek ráno, se hlavní kryptoměna obchoduje za 66 000 dolarů za jednotku, v přepočtu na koruny obchodníci celý bitcoin nakupují za 1 542 000 kč.

Další:

Americký státní dluh nabobtnal o 677 miliard dolarů za tři měsíce! BlackRock CEO navrhuje řešení situace

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *