Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance se potýká s licenčním výpadkem v Británii. Burza pozastavuje veškeré nové registrace obyvatel UK

Největší světová kryptoměnová burza Binace oznámila, že pozastavuje registrace nových britských zákazníků poté, co Financial Conduct Authority (FCA) uvalila omezení na jejího britského partnera REBS.

Binance přestala od 16. října v 17:00 místního času přijímat uživatele ve Spojeném království. K omezení došlo poté, co tamní úřad pro finanční chování (FCA) 10. října uvalil právně závazné požadavky na Rebuildingsociety.com Ltd (REBS).

Kryptoburza uvedla:

Binance aktuálně hledá nového autorizovaného schvalovatele FCA. Na naší platformě (tj. www.binance.com/en-GB a nejnovější verzi naší mobilní aplikace) však vstoupí v platnost některá dočasná omezení během období, než se Binance připojí k novému autorizovanému schvalovateli FCA a bude mít své finanční akce znovu schválené.

Pro stávající zák azníky platí, že si své účty ponechají, ale nebudou jim do vyřešení situace zpřístupněny žádné nové produkty a služby, a navíc ani některé stávající, jako jsou dárkové karty, Binance Academy, Binance Research, Binance Feed a Bonus za doporučení.

Britská regulace umožňuje subjektům registrovaným u FCA uvádět na trh produkty a služby jménem zámořských firem, které nejsou registrovány u FCA. Binance plánovala použít REBS, aby mohla svým uživatelům ve Spojeném království nabízet produkty a služby burzy prostřednictvím lokalizované domény, protože sama rgistrací u FCA nedisponuje.

Mezi nedávno přijaté pravidla v UK ve vztahu ke kryptoměnám patří požadavek, aby burzy „prodávaly britským spotřebitelům jasně, spravedlivě a čestně a také musí poskytovat varování před riziky, kterým lidé rozumějí.“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *