Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Pseudonymní analytik Bluntz říká, že Bitcoin vstoupí do hluboké korekce po spanilém růstu na 30 000 dolarů

V roce 2018 predikoval dno medvědího trhu. Nyní obchodník známý jako Bluntz říká, že král kryptomarketu může být připravený na více než 20% propad ceny.

Bluntz říká svým 225 200 sledujícím na sociální síti X, že zatím zůstává mimo trh poté, co Bitcoin nedokázal překonat svou psychologickou rezistenci na 30 000 USD.

Co nyní lze podle pseudonymního analytika čekat, je, hluboká korekce. Nedávná rally Bitcoinu se podle obchodníka zdá být součástí korekční ABC formace, která může vést k propadu BTC až na 22 376 dolarů.

Pěkný posun nahoru na BTC přes noc, přímo na mou cílovou cenu. Už dlouho se mi nestalo, že by obchod proběhl tak hladce na tomto nechutně rozkolísaném trhu, ale teď jsem zase stranou. Nejsem si jistý, jestli odtud jen tak vyletíme na nová maxima, tohle bude podle mě dost silná rezistence.

Stále si velmi dobře uvědomuji, že tento posun nahoru může být vlna B, nejsem dostatečně přesvědčen, abych shortoval, ale jsem rád, že budu opět na chvíli stranou a uvidím, jak se to vyvine.

Bluntz ve své technické analýze využívá teorii Elliottových vln, což je přístup, který klade důraz na psychologii davu, která má tendenci se projevovat ve vlnách. Odtud vychází struktura ABC, kterou si velmi zjednodušeně můžeme představit jako symbol blesku.

Bitcoin se v pondělí krátce dostal do oblasti cca 30 tisíc dolarů poté, co některými médii proběhla fake news ohledně schválení žádosti BlackRocku o spotový burzovně obchodovaný fond (ETF) na BTC americkou komisí pro cenné papíry (SEC).

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *