Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin (BTC) překvapí svou schopností stoupat na ceně, říká analytik Tone Vays a predikuje 300 000 dolarů

Zkušený kryptoměnový obchodník a analytik Tone Vays je bullish a hodně.. Bitcoin podle Vayse během tohoto tržního cyklu překoná očekávání většiny lidí.

Pokud jde o predikce slavného influencera, Vaysova býčí nálada nevznikla až nyní, když Bitcoin stoupá směrem k novým historickým maximům. Analytik v březnu 2023 předpověděl, že král kryptoměn v příštím roce vzroste na 200 000 dolarů.

Od dob, kdy před necelým rokem BTC sotva dosahoval na 30 tisíc dolarů, jsme se přesunuli do roku 2024 a Bitcoin dnes stojí 67 639 dolarů.

Analytik svým 122 000 odběratelům na YouTube vzkázal, že se spuštěním bitcoinových burzovně obchodovaných fondů (ETF) na spotovém trhu na začátku tohoto roku je BTC v pozici, kdy může vstoupit do delšího býčího trhu nebo rally s vyšší návratností.

Co to znamená nyní, když máme ETF? Znamená to, že pravděpodobně půjdeme výše, než jsem dříve předpokládal, říká Vays. Mohlo by se stát, že býčí trh bude delší, než jsem předpokládal. Nebo ta vůbec nejlepší kombinace ze všech, že půjdeme výše a déle. ..Bude to zřejmě jedna z těchto tří možností.

Jakmile překonáme 84 až 85 tisíc dolarů, i kdybychom je překonali příští týden, myslím, že pro Bitcoin bude velmi obtížné dostat se ještě někdy pod 65 tisíc dolarů. Možná jsem až příliš optimistický, ale myslím, že tentokrát to bude trochu jiné.

Myslím, že Bitcoin překvapí lidi růstem, protože predikce všech těch, kteří se minule mýlili v tom, že Bitcoin dosáhne 250 000 nebo 300 000 dolarů, se tentokrát zdají být rozumnými prognózami.

Michael Novogratz, prominentní postava kryptosvěta, v nedávném rozhovoru pro Fox Business vyjádřil důvěru, že hlavní kryptoměna v příštích 12 měsících dosáhne cenovky 100 000 dolarů.

Další:

Vyrovnání BlockFi s FTX, Alameda za 874 mil. USD dává naději uživatelům lending platformy na návrat peněz

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *