Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Anthony Pompliano: Bitcoin zdvojnásobí tržní kapitalizaci zlata! Bude tento bull run největším, jaký jste viděli?

Zakladatel Pomp Investments, bitcoinový býk Anthony Pompliano, říká, že Bitcoin (BTC) je na cestě k překonání a potenciálně zdvojnásobení tržní kapitalizace zlata. Podle spoluzakladatele Tetheru Williama Quigleye navíc může být současný bull market tím největším, jaký kryptoměnoví investoři pamatují.

William Quigley, spoluzakladatel stablecoinové společnosti Tether, říká, že nepředpovídá 300 000 USD za BTC, jen poukazuje na to, že takový cíl je možný na základě historických vzorů.

Podle Quigleye je kryptoměna v současné době v silnější fundamentální pozici než v květnu 2020. Zmiňuje nové možnosti investování a sentiment, který řídí hlavní kryptoměnu.

..Sentiment nemá žádné limity. Vždy můžete být optimističtější, a tak tato rally může být největší, jakou jsme kdy viděli.

Anthony Pompliano je rovněž silně bullish. Investor očekává, že Bitcoin potenciálně zdvojnásobí tržní kapitalizaci zlata. Žlutý kov má přitom v současnosti market cap zhruba 14 bilionů dolarů

Někteří lidé čekají, že Bitcoin bude tvořit 10 % nebo 50 % tržní kapitalizace zlata, říká Pompliano a dodává: Nakonec zlato překoná. Bitcoin je 10x lepší než zlato. Pokud je 10x lepší, mít dvojnásobek tržní kapitalizace dává smysl.

Kapitalizace je součin celkového množství aktiva na trhu a jeho ceny. Na hodnotě cca 67 500 dolarů dosahuje aktuální tržní kapitalizace Bitcoinu téměř 1,33 bilionu dolarů.

Další:

Událost vzácná asi jako zatmění slunce?! Bitcoin a zlato ve stejný den překonaly své historické cenové rekordy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *