Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin (BTC) ráno dosáhl nad 56 tisíc dolarů! Nejstrmější část parabolické rally se blíží, říká Kevin Svenson

Po více než týdenní konsolidaci přišel další skokový růst ceny hlavní kryptoměny. Bitcoin nemá moc daleko do poslední parabolické fáze bull marketu, říká analytik Kevin Svenson.

Dnes ráno se cena hlavní kryptoměny vydala prudce na sever. Z ceny cca 51 tisíc dolarů se Bitcoin probojoval až na více než 56 000 USD během několika hodin.

Podle analytika Kevina Svensona se navíc král kryptotrhů chystá na své finální růstové šílenství v rámci závěrečné části uptrendu. Predikuje závěrečnou vlnu růstu ceny Bitcoinu.

Myslím, že je jasné jako facka, že se v současné době blížíme ke strmější části parabolického trendu. […] Tady to máme, lidi. Začíná to být pěkně strmé. Co se bude dít dál? Jak vysoko se dostaneme?

Učebnice navrhuje, že po Base 3 obdržíme dvojnásobek ceny: 45 000 $ krát dva je cíl paraboly. Podle učebnice by byl target 90 000 dolarů.

Podle analytika se kryptomarket dostává do blízkosti poslení fáze bull marketu, kde nastává závěrečný bull run. Scénář počítá s růstem na poslední “základnu” Base4 a po určité konsolidaci dosažení finálního vrcholu.

Kevin Svenson dále uvádí, že Bitcoin v současnosti roste i navzdory klesajícím úrovním globální likvidity, což naznačuje, že by mohl jít mnohem výše, pokud se likvidita začne naopak zvyšovat.

Bitcoin v minulých cyklech rostl spolu s globální likviditou. Nyní směřujeme proti cyklu likvidity. Takže pokud se cyklus likvidity otočí v náš prospěch, bude to dvonásobný úspěch.

Bitcoin se pozitivním způsobem vzdaluje od globální likvidity, máme schválení ETF (exchange-traded fund), blíží se halving. Pro bitcoiny a krypto je zde spousta opravdu dobrých věcí, takže nechávám svou mysl otevřenou myšlence, že neočekávané je na tomto trhu vždy pravděpodobné.

Odhadovaná hodnota peaku, kterou mám, je 142 500 dolarů, dodal Kevin Svenson.

Další:

Centrální bance musíte věřit, že měnu neznehodnotí, ale historie je plná porušení důvěry: Satoshi Nakamoto

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *