Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytik Ali Martinez předpovídá 11 500% nárůst ceny memecoinu Dogecoin (DOGE) a hlásí korekci Cardana

Kryptoměnový analytik Ali Martinez říká, že Dogecoin (DOGE) může být na pokraji opakování scénáře podle patternu, který by mohl v nadcházejících měsících poslat top memecoin k meteorickému vzestupu.

Podle analytika se může již brzy zopakovat scénář z roku 2020, který aktuálně 10. nevětší kryptoměnu katapultoval z nižších pozic žebříčku podle tržní kapitalizace vzhůru.

Predikce, kterou zveřejnil Ali Martinez, se vyznačuje velmi odvážným targetem. DOGE by podle analytika mohl zaznamenat exponenciální růst o přibližně 11 550 % ze současných úrovní, pokud by se vzorec opakoval.

Cenová akce Dogecoinu vykazuje známé vzorce připomínající jeho chování v roce 2020. Tehdy se DOGE vymanil z klesajícího trojúhelníku, vstoupil do období konsolidace a poté raketově vzrostl o 28 770 %.

V současné době se zdá, že DOGE zrcadlí tento vzor: poté, co se vymanil z klesajícího trojúhelníku, je nyní ve fázi konsolidace, což může potenciálně připravit půdu pro další významný bull run, uvedl Ali Martinez.

Po bližším pohledu na graf analytika je zřejmý target na cenovce okolo 10 dolarů za jednotku Dogecoinu někdy koncem tohoto roku. Ačkoli v kryptosvětě během bull marketů podobné zhodnocení není nemožné, jde o velmi odvážnou predikci.

Memecoin se aktuálně obchoduje za 0,0857 USD.

Pokud jde o Cardano (ADA), Martinez varuje, že 8. největší altcoin bliká medvědím signálem na základě sekvenčního indikátoru směru trendu a potenciálních zvratů Tom Demark (TD).

Ukazatel TD Sequential ukazuje prodejní signál na třídenním grafu Cardana. Je důležité poznamenat, že poslední dva případy, kdy tento indikátor signalizoval medvědí hodnotu, zaznamenala ADA korekci ceny!

Další:

Není důvod prodávat vítěze! Michael Saylor je hard core hodler a říká, že si Bitcoin (BTC) kupuje navždy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *