Pátek, 12 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Není důvod prodávat vítěze! Michael Saylor je hard core hodler a říká, že si Bitcoin (BTC) kupuje navždy

Výkonný předseda MicroStrategy prohlásil, že nikdy nebude prodávat Bitcoin, o kterém říká, že je lepší než zlato a nemovitosti, a předpověděl, že kapitál z těchto aktiv se přeleje do kryptoměny.

Michael Saylor neplánuje bitcoiny prodat, i když akcie jeho společnosti MicroStrategy narostly a společnost dosáhla nerealizovaného zisku necelých 4 miliard dolarů. Naopak říká, že bude kupovat navždy.

..Budu kupovat navždy. Bitcoin je výstupní strategie, říká Saylor.

Bývalý CEO MicroStrategy prohlásil, že hlavní kryptoměna je technicky lepší než zlato, index S&P 500 a nemovitosti, přestože všechny tyto třídy aktiv mají mnohem větší tržní kapitalizaci než 1 bilion dolarů v bitcoinech.

Věříme, že kapitál bude z těchto tříd aktiv dále proudit do bitcoinu. Bitcoin je technicky lepší než tyto třídy aktiv. A v tomto případě prostě není důvod prodávat vítěze a kupovat poražené, dodal.

MicroStrategy – softwarová firma pro business intelligence – se  v roce 2019 stala první veřejně obchodovanou společností, která začala masivně hromadit Bitcoin a od té doby v tom pokračuje až dodnes.

Ke konci minulého roku podle pravidelných výkazů firma držela 190 000 BTC s pořizovací cenou 31 224 USD za kus, čímž celkové investiční náklady MicroStrategy dosáhly 5,93 miliardy USD.

Saylor věří, že není sám, kdo chce nakupovat hlavní kryptoměnu. Říká, že poptávka po Bitcoinu vyvolaná rostoucí chutí po produktech ETF daleko převyšuje nabídku ze strany těžařů, a to někdy až „10krát tolik.“

Další:

LEJILEX a Crypto Freedom Alliance of Texas (CFAT) zažalovaly SEC! Požadují odstranění regulační nejistoty

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *