Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

LEJILEX a Crypto Freedom Alliance of Texas (CFAT) zažalovaly SEC! Požadují odstranění regulační nejistoty

Mateřská společnost kryptoburzy, která ještě nebyla spuštěna, LEJILEX se spojila s Crypto Freedom Alliance of Texas a společně napadají amerického regulátora cenných papírů a burz kvůli jeho postoji, který hrozí označením téměř jakékoli transakce s digitálními aktivy za “cenné papíry.”

Crypto Freedom Alliance of Texas (CFAT) a společnost zabývající se digitálními aktivy Lejilex zažalovaly Komisi pro cenné papíry a burzy Spojených států (SEC). Žalobci požadují, aby soud rozhodl o stavu digitálních aktiv prodávaných na sekundárním trhu.

Podle žaloby podané 21. února u okresního soudu v severním Texasu ve Fort Worth nedávné donucovací kroky SEC zahrnují nový postoj agentury, že téměř všechny transakce s digitálními aktivy zahrnují „investiční smlouvy“ podle federálních zákonů o cenných papírech.

Lejilex plánuje spuštění kryptoburzy s názvem Legit.Exchange a žádá soud, aby rozhodl, že takové podnikaní není v rozporu se zákony, které se týkají cenných papírů.

Deklarujte, že prodeje digitálních aktiv na sekundárním trhu, jako jsou ty, které má společnost LEJILEX v úmyslu umožnit prostřednictvím Legit.Exchange, nejsou prodejem cenných papírů, jak jsou definovány zákonem o burze z roku 1934 a zákonem o cenných papírech z roku 1933

Žaloba jako precedens cituje zákon o deklaratorním rozsudku a některé předešlé soudní případy. Napadá postoj SEC, že téměř všechny transakce s digitálními aktivy zahrnují „investiční smlouvy“ podle amerických zákonů o cenných papírech.

Tato pozice ohrožuje účastníky v odvětví digitálních aktiv, kteří dodržují zákony, bezprostředním rizikem, že budou vystaveni vynucovacím opatřením SEC za nedodržení přehnaného chápání vlastní autority SEC.

Navzdory opakovaným žádostem účastníků z odvětví se SEC zdržela vydání jakéhokoli výslovného nařízení, které by stanovilo její nový postoj, což by vyžadovalo, aby agentura podrobila své úvahy zásadnímu procesu oznamování a připomínkování.

Záměr, spustit do konce roku Legit.Exchange, zahrnuje platformu pro obchodování s digitálními aktivy, která využívá chytré kontrakty. Uživatelé by nikdy neznali identitu toho druhého a platforma by na rozdíl od klasických kryptoburz nedržela žádné prostředky zákazníků.

Společnost Lejilex by kontrolovala, s jakými aktivy lze obchodovat a za poplatek by poskytovala funkce, jako je zprostředkování a ověření transakcí.

Další:

Robert Kiyosaki říká, že Bitcoin za pár měsíců dosáhne 100 000 dolarů, investor mu dává přednost před Fedem

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *