Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Investor, který koupil Ethereum (ETH) za dolar, vyhlíží cenu Bitcoinu (BTC) nad 100 000 USD do konce roku

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz předpovídá, že král kryptoměnových trhů Bitcoin dokončí rok 2024 s mnohem tučnější cenovkou, než je jeho současná tržní hodnota. Hovoří o šestimístné ceně v USD.

Jako investor se Mike Novogratz může pochlubit takovými majsterštyhy, jako je nákup Etherea po cca jednom dolaru za minci. V rozhovoru na CNBC šéf Galaxy Digital potvrdil svůj bullish postoj na Bitcoinu.

Zvýšená adopce prostřednictvím nově spuštěných spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) může i nadále podporovat růst Bitcoinu v tomto roce, říká Novogratz.

Obecně si myslím, že kupující ETF, kteří přicházejí prostřednictvím těchto kanálů RIA (registrovaného investičního poradce), odebírají nabídku z trhu. Stále tedy očekávám, že Bitcoin ukončící rok na mnohem vyšší ceně. ..A mohl by se na chvíli zkonsolidovat kolem současných hodnot? Samozřejmě, že může.

Investor dále říká, že vliv na cenu bude mít Fed a pokud začne snižovat sazby, mohli bychom se podle Novogratze dočkat šesticiferné hodnoty.

Když trhy získají nové kupce a začnou se rozbíhat, je těžké předpovědět cenu. Myslím, že v relativně krátké době otestujeme stará maxima. A pokud cena dosáhne 69 000 $ – obvykle to nepřekoná hned napoprvé. Dotkne se jich a vrátí se až úplně zpátky, takže budete naštvaní, že jste něco neprodali a pak se to zase rozjede.

Ale jakmile prolomí 69 000 $, poslouchejte, mohlo by to jít na 150 000 dolarů nebo 125 000 dolarů. A co by se muselo stát? To, že Fed konečně pivotuje a začne snižovat sazby.

Další:

Započal návrat retailu! Drobní investoři se začínají znovu objevovat v kryptoměnách během vzpruhy na trzích

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *