Pátek, 12 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin bude driftovat výše uprostřed generačního posunu myšlení! Analytik Pentoshi doporučuje zoom out

Krátkodobé uvažování a snaha o predikování lokálních vrcholků a korekcí je podle analytika Pentoshi v případě Bitcoinu zcela zbytečná. Říká, že by se lidé měli začít dívat na BTC z jiné perspektivy a myslet víc dlouhodobě.

Pseudonymní analytik Pentoshi svým více než 766 tisícům fanoušků na X napsal, že nyní řada faktorů pracuje na tom, aby posunuly Bitcoin na neprobádané býčí území.

Obchodníci by se však měli dívat za hranice svého grafu a myslet víc dlouhodobě, naznačil. Pentoshi uvádí:

Myslím, že správný způsob, jak se dívat na krypto, na rozdíl od neustálé snahy o nalezení vrcholu právě teď, je rozšířit svůj časový horizont.

Burzovně obchodovaný fond (ETF) na BTC byl nejvíce býčím ETF v historii. Kravaťáci ho milují, lidé ho chtěli a nevěděli, jak ho koupit. Jeho používání bude jednodušší, bude mít lepší uživatelské rozhraní a na palubu se dostane více lidí. Centrální banky budou tisknout peníze, vždycky to dělaly a ukázaly, že nedokážou přestat. Takže bez ohledu na to, co se stane, by to teoreticky mělo driftovat nahoru a doprava v jakémkoli větším časovém rámci.

Když se stal Covid, původně jsem si myslel, že se takové stimuly už nikdy nebudou opakovat, a možná se opravdu opakovat nebudou. Co se ale stalo, je generační změna myšlení, kdy jsou lidé více online, více gamblují a v současném světovém systému to může být jediné východisko.

Takže se přestaňte snažit nacházet vrcholy, odzoomujte a přemýšlejte o tom, kam to bude směřovat za deset let. Výš.

Anaytik nesleduje jen Bitcoin, ale i graf TOTAL3, což je celková tržní kapitalizace včech kryptoměn kromě Bitcoinu, Etherea a stableconů. Altcoiny teprve čeká ten pravý růst, říká Pentishi:

Zatím jsme nic neviděli, pokud jde o alty. Je to otázka času, ne jestli.

Další:

Anthony Pompliano: Bitcoin zdvojnásobí tržní kapitalizaci zlata! Bude tento bull run největším, jaký jste viděli?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *