Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin se stává „děsivě býčím,“ říká makro investor Dan Tapiero a zveřejňuje svoji predikci růstu hlavní kryptoměny

Investor a manažer fondu Dan Tapiero zveřejnil svůj výhled pro cenu BTC. Věří, že se král kryptomarketu připravuje na další fázi hledání nových historických maxim (ATH).

Generální ředitel investiční společnosti 10T Holdings říká svým 115 600 sledujícím na X, že by Bitcoin mohl stoupnout o zhruba 45 % ze své současné hodnoty.

Podle Dana Tapiera hlavní kryptoměna musela překonat 65 tisíc dolarů. Vzhledem k prudké volatilitě kryptoměn se již mezitím BTC obchoduje nad touto částkou, a to za aktuálních více než 66 000 USD. Nic by tak nemělo bránit tomu, aby byla Tapierova predikce platná.

Investor uvádí:

Bitcoin začíná vypadat děsivě býčí. Překročí 65 000 $ a jde přímo na 90 000 $ a pak ještě výše. Velmi zřetelná konsolidace typu překrývající se boční vlajky téměř hotová. Trhy vždy překvapí. Konkrétní katalyzátor není jasný, ale na tom nezáleží.

Pattern vlajky můžete rozpoznat na přiloženém grafu:

Zmíněný vzor je v technické analýze definován jako dlouhý vzestupný trend, po kterém následuje krátké období sestupné konsolidace před vzestupným průlomem.

Investor dále zmiňuje makroekonomické prostředí, které se podle něj zlepší po snížení úrokových sazeb ve prospěch kryptotrhu:

Fed zabíjí komerční nemovitosti. Není zde žádná inflace. Sazby se musí rychle snížit. Stále očekávejte 3 %. Super býčí zlato, bitcoiny, ethereum. […]

Růst ekosystému digitálních aktiv je velkolepý. Nyní přichází fáze hyperrůstu, dodává Tapiero.

Další:

Coinbase prodělala výpadek celého systému! Kryptoburza již obnovila stránky, ale výběry zůstávají offline

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *