Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin zaznamenal historický nárůst v počtu peněženek velryb a žraloků, uvádí analytická firma Santiment

Nová data z platformy tržního zpravodajství z kryptosektoru Santiment odhalují, že výrazně roste počet velkých bitcoinových adres, tzv. velryb a žraloků.

Od raných fází aktuálního bear marketu lze vysledovat akumulaci. Známá jsou data o stahování BTC z kryptoburz a víme o nárůstu drobných hodlerů. Nyní máme nově data o velkých hodlerech a držitelech Bitcoinu, kteří jsou také na vzestupu.

Jak uvádí Santiment, počet bitcoinových žraloků a velryb – tedy subjektů, kteří drží alespoň 10 BTC – neustále roste již od začátku roku 2022.

Společnost uvádí:

Od února 2022 došlo k historickému nárůstu peněženek žraloků a velryb s nejméně 10 BTC. Za posledních 20 měsíců, od doby, kdy začalo toto hromadění nových velkých peněženek, tuto hranici splnilo 11 806 dalších adres, což představuje celkový nárůst o 8,12 %.

 

Témata, která zaznamenala nárůst míry diskusí, zahrnují klíčová slova jako inflace a medvědí trh, což jsou oba znaky toho, že dav zaujímá ke kryptotrhům spíše medvědí postoj, pokračuje Santiment a dodává:

Je ironií, že čím více se obchodníci přiklánějí k poklesu cen, tím vyšší je pravděpodobnost růstu cen.

 

Tím však data, která nám Santiment nabídne, nekončí. Další graf ukazuje nárůst ceny zlata v době přitvrzení Izraelsko-palestinského konfliktu.

„Zlato a stříbro však byly tento týden na roztrhání, stejně jako jsme to viděli během úvodních týdnů ukrajinsko-ruské války v únoru/březnu 2022,“ uvedla firma s tím, že krypto naopak zůstalo beze změny.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *