Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitmain v Texasu otevírá „největší těžební zařízení na světě”

Čínský těžební gigant Bitmain dnes oznámil, že spouští v Rockdale v Texasu těžařskou továrnu, kterou označuje jako největší na světě.

Bitmain spouští těžební Godzillu v Texasu

“Jsme nadšeni, že můžeme zahájit provoz tohoto zařízení, které je významné pro globální expanzní plány společnosti Bitmain. Stabilní a efektivní energetické zdroje v Texasu jsou zásadní pro nevyhnutelný rozsah růstu pro průmysl těžby kryptoměn,”

řekl Clinton Brown, vedoucí projektu Rockdale Lead Project Manager pro Bitmain.

Čínský hrdwarový gigant spouští údajně největší těžební zařízení na světě. Je umístěno na 33 000 akrovém místě a v budoucnu se může rozšířit ze současných 25 MW až na kapacitu přes 300 MW. Těžařská společnost spolupracuje s místním poskytovatelem hostingu a správy pro zařízení DMG.

Zatímco Bitmain bude těžit kryptoměny, místní obyvatelé si od projektu slibují rozvoj místní ekonomiky a tvorbu nových pracovních míst. Těch by podle oznámení mělo být 400. Společnost také plánuje zahájení vzdělávacích programů a školení o technologii blockchainu a těžbě v texaském okrese Rockdale.

Těžba podpoří místní ekonomiku

Celková investice do již 3. továrny Bitmainu v USA má dosáhnout výše 500 milionů dolarů v prvních 7 letech. Jak uvedl vedoucí projektu Clinton Brown, spuštění zařízení je „významné pro plány expanze společnosti Bitmain.“

John King, starosta Rockdale, k tomu dodal:

„Bitmain bude budoucností pro vývoj nových průmyslových projektů v Rockdale v Texasu. Jsme nadšeni, že můžeme společně budovat partnerství”

Továrna na těžbu kryptoměn v Texasu, která bude dokončená pomocí nově vyvinutého konstrukčního patentu, chce využít efektivní energetické zdroje v Texasu. Bitmain pro svou těžební továrnu nakupuje energii přímo od “Rady elektrické spolehlivosti v Texasu” (ERCOT), která provozuje místní elektrickou síť.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://finance.yahoo.com/
https://cointelegraph.com/

Co číst dále?

FED za poslední měsíc vytiskl víc peněz, než je tržní kapitalizace Bitcoinu

Vzrušující týden | Těžaři očekávají milník – 18 milionů vytěžených BTC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *