Bitpanda: Jsme první „evropskou maloobchodní“ krypto investiční platformou s licencí v Německu

Německo, Němci

Bitpanda získala licenci v Německu. Říká, že má významné prvenství mezi maloobchodními platformami pro kryptoinvestory.

Bitpanda v Německu

V oficiálním příspěvku na blogu Bitpanda oznámila, že získala licenci na krypto custody od německého finančního úřadu BaFin. Jde o služby zahrnující správu kryptoměn zákazníků.

Společnost tvrdí, že je první „evropskou maloobchodní“ krypto investiční platformou, která tak učinila.

Ostatními držiteli stejné licence jsou tři evropské institucionální investiční platformy a jedna maloobchodní platforma se sídlem v USA. Seznam zahrnuje Coinbase, Kapilendo, Tangany a Upvest.

Po získání této licence může nyní kryptoburza se sídlem v Rakousku legálně nabízet své služby obyvatelům Německa. Úsilí o získání oficiální licence je pro kryptoburzy ještě důležitější po kolapsu FTX.

Tato nejnovější licence v Německu zvyšuje množství na seznamu zemí, ve kterých je Bitpanda oficiálně regulována, včetně Rakouska, Spojeného království, Itálie, České republiky, Španělska, Švédska a Francie.

Generální ředitel společnosti Bitpanda Eric Demuth k novince uvedl:

Můžeme a dokážeme, že to myslíme vážně, pokud jde o Bitpandu, přičemž bezpečnost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. […] Získání licencí může být samo o sobě obtížné, ale jsme absolutně odhodláni pokračovat v této cestě – protože je to jediná správná věc, kterou můžeme udělat.

Advertisement

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.