Bank of America se po skončení soudního sporu o XRP stane partnerem společnosti Ripple pro služby ODL

XRP, KRYPTO, krypto XRP, Ripple, crypto

Zdá se, že Bank of America čeká na to, až bude mít společnost Ripple dořešený soudní spor s americkou komisí pro cenné papíry a burzy (SEC).

Bank of America čeká na Ripple

Jak plyne z informací, které zveřejnil Nick Burrafato, ředitel member prodejů ve společnosti Linqto, Ripple má stále významná partnerství v řadách top amerických bank. Společnost přitom čelí vážnému obvinění z toho, že kryptoměna XRP, kterou pravidelně v omezeném množství vypouští na trh, je ve skutečnosti nezákonně emitovaný cenný papír.

Burrafato řekl, co se dozvěděl v osobním rozhovoru s generálním ředitelem Ripple Bradem Garlinghousem na Ripple Swell 2022 v Londýně:

Poprvé jsem ho potkal v Singapuru v roce 2009 a dnes je ještě sebevědomější než tenkrát. Dal jasně najevo, že jsou připraveni vyrovnat se s SEC, pokud budou mít jasno v XRP.

On-chain účetnictví budoucí součástí kryptoekonomiky: Na vizi Buterina se shodli šéfové Binance a Coinbase

Dále uvádí:

Zeptal jsem se ho, jestli americké společnosti čekají na vedlejší koleji, aby skočily do hry, jakmile bude jasno – řekl ‘Absolutně’.

Advertisement
Konkrétně jmenoval Bank of America. Bank of America je obrovským partnerem Ripple. A řekl, že Bank of America získá opravdu velký zisk, když dojde k vyrovnání, protože [Bank of America] bude mít obrovskou konkurenční výhodu nad svými konkurenty používáním ODL [likvidita na vyžádání] na trhu. Takže Brad je velmi, velmi býčí.

Gary Gensler je pod tlakem a terčem možného vyšetřování! Pro FTX měl “zařídit” regulační monopol

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.