Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bluntz předpovídá drsný pokles memecoinu na bázi Solany, který vypumpoval na 42násobek za 4 měsíce

Oblíbený pseudonymní kryptoanalytik a obchodník Bluntz je v krátkodobějším horizontu bearish na jednom altcoinu, který se nachází mezi top 50 kryptoměnami podle tržní kapitalizace. Uhodnete, který?

Dogwifhat (WIF), který je postaven na blockchainu Solana (SOL), by podle analytika mohl klesnout přibližně o 66 % ze současné úrovně. Bluntz sdílel tyto své bearish predikce na sociální síti X, kde ho sleduje téměř 260 tisíc lidí a aby to nebylo tak jednoduché, vlastně je dlouhodobě bullish…

Podle Bluntze, který ve své technické analýze pravidelně aplikuje teorii Elliottových vln, je WIF pravděpodobně v procesu dokončování korekční fáze. Podle teorie Elliott Wave se hlavní trend ceny aktiva pohybuje v pětivlnovém vzoru, zatímco korekce nastává v třívlnovém vzoru a třetí vlna by měla nastat nyní.

WIF, který je v současnosti 43. největším kryptoaktivem podle tržní kapitalizace, se v době psaní tohoto článku obchoduje za 2,9 USD. Memecoin založený na Solaně dosáhl 10. ledna minima 0,069 dolarů, což odpovídá růstu jeho ceny na 42násobek.

Analytik však navzdory všemu nečeká, že to tím skončí, naopak po hluboké korekci predikuje pokračování růstu na ještě vyšší hodnoty. WIF by podle něj mohl dosáhnout dna na ceně kolem 1 dolarů a následně obnovit vzestupný trend na nová historická maxima.

Další:

Bez zákonného rámce budou regulátoři nadále pronásledovat kryptofirmy, říká předseda CFTC Rostin Behnam

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *