Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Brave Browser se Rychle Rozrůstá – 230 000 Zapojených Vydavatelů

Webový prohlížeč Brave Browser se rychle rozrůstá. Během posledního roku se počet zapojených vydavatelů zvýšil o 1200 %. Nyní je jich celkem již téměř čtvrt milionu.

Brave Browser

Vyhledávač Brave Browser („Statečný vyhledávač”) je průkopníkem svého druhu. Umožňuje autorům obsahu, aby se zapojili do systému odměn. Uživatelé pak můžou získávat BAT tokeny za shlédnutí reklam a následně je použít k odměně svých oblíbených autorů a tvůrců obsahu, kteří jsou do programu zapojení.

Těchto zapojených vydavatelů obsahu je nyní asi 230 tisíc. Pro srovnání, před rokem jich nebylo ani 20 tisíc – přibližně 12krát méně. Služba jde stále dopředu, nicméně, dosud je odměna za zhlédnutí reklamy dostupná jen v některých zemích.

Uživatelé prohlížeče asi nejvíc ocení jeho rychlost, blokování reklam a sledovacích prvků v základu a použití blockchainu prostřednictvím integrovaného tokenu BAT (Basic Attention Token), který leží na síti Ethereum. Řada prvků pak vychází z prohlížeče Google Chrome.

Kdo se zapojil

Nejvíce zapojených autorů je z řad youtuberů (přes 160 tisíc), zbývajících cca 70 tisíc autorů a týmů pochází z řad webů či uživatelů Twitteru, Twiche či Redditu. Patří mezi ně také věhlasná média jako Washington Post či Smithsonian Magazine. Mimochodem, zakladatel Brave je Brendan Eich, tvůrce Mozilly a JavaScriptu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://kryptomagazin.cz/
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *