Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Charles Hoskinson: Cardano v1.6 Brzy, Samsung konečně Přidává Bitcoin

Nové vylepšení Cardano v1.6 dorazí během pár dní, informoval Charles Hoskinson. Společnost Samsung integrovala Bitcoin do svých smartphonů s podporou blockchainu.

Cardano v1.6

Charles Hoskinson oznámil na Twitteru, že už „doručují 1.6 Cardano update” a během pár dní by měli být hotovi. Kromě toho požádal, aby mu fanoušci poslali zpětnou vazbu k peněžence Daedalus a její poslední verzi.

V závěru tweetu Hoskinson, spoluzakladatel společnosti IOHK stojící za vznikem Cardana, uvádí, že udělali mnoho práce a je velmi hrdý na svůj tým. Cardano

(ADA) je kryptoměna, spadající mezi platformy (podobně jako Ethereum či EOS).

Vybíráme článek o Cardanu z jiných webů: „Název podle italského matematika a hazardéra Gerolama Cardana a matematičky a první programátorky Ada Lovelace.”

Samsung konečně přidává Bitcoinu

V březnu letošního roku přišel Samsung Galaxy S10 – smartphone nabízejí integrované úložiště kryptoměn. Funkce nese název „Blockchain Keystore“ a původně podporovala Ethereum a ERC-20 tokeny.

Až nyní jihokorejský technologický gigant Samsung oznamuje, že přidali podporu krále kryptoměn. Platí však několik omezení, citujeme ze stránek výrobce:

  • Zařízení: Galaxy S10e, S10, S10 +, S10 5G, Note10 a Note10 +.
  • Regiony: Kanada, Německo, Jižní Korea, Španělsko, Švýcarsko, Spojené státy americké a Velká Británie.

Kromě Etherea, ERC-20 tokenů a Bitcoinu přidali také Klaytn. Jedná se o kryptoměnu korejského chatovacího giganta Kakao. Samsung pracuje také na decentralizovaných aplikacích, kterých již nabízí 17. Zajímavostí je, že také pracují na vlastním blockhainu a mohli by časem spustit svůj token.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *