Charles Hoskinson: Cardano v1.6 Brzy, Samsung konečně Přidává Bitcoin

Samsung, Cardano, kryptoměny, zelená, news, novinky, hodl, info, krypto, crypto, měny, green

Nové vylepšení Cardano v1.6 dorazí během pár dní, informoval Charles Hoskinson. Společnost Samsung integrovala Bitcoin do svých smartphonů s podporou blockchainu.

Cardano v1.6

Charles Hoskinson oznámil na Twitteru, že už „doručují 1.6 Cardano update” a během pár dní by měli být hotovi. Kromě toho požádal, aby mu fanoušci poslali zpětnou vazbu k peněžence Daedalus a její poslední verzi.

V závěru tweetu Hoskinson, spoluzakladatel společnosti IOHK stojící za vznikem Cardana, uvádí, že udělali mnoho práce a je velmi hrdý na svůj tým. Cardano (ADA) je kryptoměna, spadající mezi platformy (podobně jako Ethereum či EOS).

Vybíráme článek o Cardanu z jiných webů: „Název podle italského matematika a hazardéra Gerolama Cardana a matematičky a první programátorky Ada Lovelace.”

Samsung konečně přidává Bitcoinu

V březnu letošního roku přišel Samsung Galaxy S10 – smartphone nabízejí integrované úložiště kryptoměn. Funkce nese název „Blockchain Keystore“ a původně podporovala Ethereum a ERC-20 tokeny.

Až nyní jihokorejský technologický gigant Samsung oznamuje, že přidali podporu krále kryptoměn. Platí však několik omezení, citujeme ze stránek výrobce:

  • Zařízení: Galaxy S10e, S10, S10 +, S10 5G, Note10 a Note10 +.
  • Regiony: Kanada, Německo, Jižní Korea, Španělsko, Švýcarsko, Spojené státy americké a Velká Británie.

Kromě Etherea, ERC-20 tokenů a Bitcoinu přidali také Klaytn. Jedná se o kryptoměnu korejského chatovacího giganta Kakao. Samsung pracuje také na decentralizovaných aplikacích, kterých již nabízí 17. Zajímavostí je, že také pracují na vlastním blockhainu a mohli by časem spustit svůj token.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.coindesk.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.