Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

BTC za 16K $ v říjnu! Selže poprvé anonymní předpověď?

Anonymní předpověď, která v minulosti opakovaně úspěšně předpověděla bull run a cenu Bitcoinu, v říjnu možná selže. Nebo nás snad čeká růst na 16 tisíc USD?

Selže anonymní předpověď?

Říjen je tady a s ním i další anonymní předpověď analytika, který celkem přesně předpověděl bitcoinový nedávný nárůst. Zdá se však, že anonymní prognóza na tento měsíc se pravděpodobně nenaplní. Bitcoin by totiž do konce měsíce musel udělat téměř dvojnásobek a vyrůst z aktuálních cca 8 100 $ až na 16 000 $.

anonymní predikce - bitcointalk

Anonymní předpověď, která byla zveřejněna v lednu na fóru BitcoinTalk, očekává růst ceny BTC až na 87 tisíc USD, a to koncem roku 2020. Dominance BTC by měla klesnout na úrověň mezi 46 % a 40 %. To znamená, že bychom se podle této predikce mohli kromě růstu BTC těšit také na slušnou altcoinovou sezónu.

Předpověď vyšla v tom smyslu, že přesně odhadla čas, kdy se tvořilo dno na BTC. Také následný růst byl predikován vcelku úspěšně. Nyní tu však máme situaci, která pro tuto analýzu nevypadá moc růžově a mohla by selhat. Růst na 16 tisíc dolarů do konce měsíce sice nemožný není, ale je poměrně málo pravděpodobný.

Pokud by to však anonymnímu analytikovi přecejen vyšlo, tak bychom mohli obdivně smeknout nad jeho schopnostmi. Počkejme si tedy na konec října.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cryptopotato.com/

Co číst dále?

Spadne Bitcoin pod 7000 $ v reakci na Death Cross?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *