Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Online Svet | Trpělivost přináší růže!

Začíná sobotní hromada informací na oblíbeném českém kryptowebu Hodler. Je zde pravidelný sobotní Krypto Online Svet. Čekají vás dvě nabušená videa slovenského youtubera, tak jako vždy. Dnes to bude i s poděkováním pro diváky a čtenáře, protože trpělivost přináší růže.

INFO: Tento pravidelný sobotní pořad ve slovenském jazyce vám ve spolupráci s KryptoHodler.cz přináší youtube kanál Krypto Online Svet.

Zdravím kryptonadšencov. Ďalší týždeň je za nami a ďalšie dva diely Krypto Online Svet sú tu. Bitcoin nám ide do strany a vyzerá to ako ticho pred búrkou. Okrem mnohých správ, ktorých je stále viac, takže výber je bohatý, som sa zaoberal hlavne týmito témami.

Trpezlivosť prináša ruže

Ďakujem za 1000 odberateľov! V poslednom videu som zosumarizoval môj rok na youtube krypto scéne, moje dôvody a plány do budúcnosti. Touto formou by som sa vám chcel poďakovať za dôveru, že ma čítate sledujete a vyslovujete mi tým podporu. Trpezlivosť prináša ruže…

Nemecká banka pozitívne o Bitcoine

Správa týždňa je určite report, ktorý vydala nemecká banka Bayrische LB, v ktorom popisuje Bitcoin stock to flow model. Vyjadruje sa celkovo pozitívne a predikuje cenu Bitcoin na 90.000 USD.

Anthony Pompliano

Ďalšou zaujímavosťou je prednáška Anthony Pompliana, v ktorej vysvetluje logiku, ako sa rozhodnúť vstúpiť a podporiť aj alternatívny finančný systém. Stačí len malá myšlienka alebo pochybnosť o súčasnom systéme, a to by mal byť spúšťač, prečo by ste novú alternatívu nemali ignorovať.

Tip: Apple nevydá kryptoměnu! „Peníze musí zůstat v rukou států”

Videa – Trpělivost přináší růže

Tato 2 videa vám přináší youtube kanál Krypto Online Svet.  Dnes vás čeká opět celá řada aktuálních informací, tak se na ně společně pojďme podívat.

Youtuber dnes slaví dosažení 1000 odběratelů. K tomu mu zřejmě pomohla trpělivost, která přináší růže. A růže může přinést i hodlerům, resp. kýžené zhodocení odvážných vkladů do investice, která rozhodně není bez rizika.

 

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku , Steemitu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Další článek:

Rusko zvažuje 3 právní kategorie pro kryptoměny

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *