Spadne Bitcoin pod 7000 $ v reakci na Death Cross?

Bitcoin v krizi, jezdec, krize, bezpečný přístav, uchovatel, hodnota, kryptoměny

Někteří analytici upozorňují na blížící se možný “Death Cross” na Bitcoinu. V reakci na něj by se cena BTC mohla podívat ještě níže.

Death Cross

Někteří Bitcoin analytici věří, že když se překříží krátkodobý a 200denní klouzavý průměr, má to velký význam. Zatímco od tzv. zlatého kříže (golden cross) se očekává růst, death cross pak naopak symbolizuje nadcházející propad.

Nyní se grafy klouzavých průměrů opět nebezpečně blíží, jak na svém twitteru upozorňuje např. analytik Crypto Welson. Říká, že na denním grafu se objevuje možný death cross [kříž smrti], který, pokud by se odehrál, by mohl mít za následek další medvědí trh a masivní selhání.

Advertisement

death cross btc

Nutno dodat, že tyto signály mohou pomoct při “věštění” budoucnosti, ale samy o sobě k tomu rozhodně nestačí. Proto by měly sloužit spíše v kombinaci s dalšími pomůckami a vlastní analýzou. Dále zatím ani nevíme, zda se “kříž smrti” vůbec potvrdí. Berte to jako info, které samo o sobě rozhodně není směrodatné.

Video

V celém svém nejnovějším videu se tomuto tématu věnoval youtuber Tomáš z kanálu Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu. Proto bychom vám toto video rádi doporučili, pojďme se na to společně podívat a třeba se inspirovat. Jak i zde zazní, Bitcoin je zajímavý spíš na delší časové období (HODL), než krátkodobý trading.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://beincrypto.com/

Co číst dále?

BTC za 16K $ v říjnu! Selže poprvé anonymní předpověď?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.