Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Spadne Bitcoin pod 7000 $ v reakci na Death Cross?

Někteří analytici upozorňují na blížící se možný “Death Cross” na Bitcoinu. V reakci na něj by se cena BTC mohla podívat ještě níže.

Death Cross

Někteří Bitcoin analytici věří, že když se překříží krátkodobý a 200denní klouzavý průměr, má to velký význam. Zatímco od tzv. zlatého kříže (golden cross) se očekává růst, death cross pak naopak symbolizuje nadcházející propad.

Nyní se grafy klouzavých průměrů opět nebezpečně blíží, jak na svém twitteru upozorňuje např. analytik Crypto Welson. Říká, že na denním grafu se objevuje možný death cross [kříž smrti], který, pokud by se odehrál, by mohl mít za následek další medvědí trh a masivní selhání.

death cross btc

https://twitter.com/CryptoWelson/status/1179988164376715264?ref_src=twsrc%5Etfw

Nutno dodat, že tyto signály mohou pomoct při “věštění” budoucnosti, ale samy o sobě k tomu rozhodně nestačí. Proto by měly sloužit spíše v kombinaci s dalšími pomůckami a vlastní analýzou. Dále zatím ani nevíme, zda se “kříž smrti” vůbec potvrdí. Berte to jako info, které samo o sobě rozhodně není směrodatné.

Video

V celém svém nejnovějším videu se tomuto tématu věnoval youtuber Tomáš z kanálu Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu. Proto bychom vám toto video rádi doporučili, pojďme se na to společně podívat a třeba se inspirovat. Jak i zde zazní, Bitcoin je zajímavý spíš na delší časové období (HODL), než krátkodobý trading.

https://youtu.be/MZC_3JxPKEE

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://beincrypto.com/

Co číst dále?

BTC za 16K $ v říjnu! Selže poprvé anonymní předpověď?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *