Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Burza Binance oficiálně zahájila svůj těžební pool na BTC

Binance je jedna z největších kryptoburz na světě. Progres, který tato burza předvádí, je enormní a již to dávno není jen o jediné plaformě pro obchodování altcoinů. Nyní se vliv Binance rozšiřuje do dalšího odvětví kryptoprůmyslu, a tím je těžba BTC. Nový těžební pool vytěžil první blok v beta verzi koncem minulého týdne.

Binance pool

Generální ředitel Binance Changpeng Zhao (CZ) v pátek sdílel info o zahájení těžby na zkušební verzi vlastního poolu své burzy. V pondělí následovalo oznámení, že tato novinka je součástí úsilí společnosti Binance o rozvoj globálního krypto těžebního průmyslu. Služba je již aktivní a těžaři se mohou připojit.

Integrace do ekosystému Binance dle společnosti umožňuje uživatelům přístup k množství dalších produktů burzy, včetně Binance Futures, Spot a Margin tradingu, Binance Staking, atd. Pool začne s těžbou Bitcoinu, v budoucnu však slibuje podporu jak algoritmu Proof-of-Work (PoW), tak i Proof-of-Stake (PoS) – tedy nejen těžbu, ale i stakování. CZ k tomu uvedl:

„S Binance Poolem se snažíme vytvořit komplexní platformu pro horníky, která přinese do těžařského průmyslu více možností tím, že propojí tradiční těžbu s finančními službami.”

Nejedná se však o jedinou burzu, která spouští vlastní pool. Dalšími burzami, které mají bitcoinové těžební pooly, jsou Huobi a OKEx.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *