Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

SEC komisařka říká: Celá komise má být plná “kryptorodičů”, a ne jen jedna “Kryptomáma”

Hester Peirce, chcete li Pierceová, je komisařka SEC s funkčním obdobím do června 2020, známá mezi kryptonadšenci jako Kryptomáma. Podporovala neúspěšné žádosti bitcoinových burzovně obchodovatelných fondů, známých jako ETF. Snažila se v průběhu své působnosti v Komisi pro cenné papíry a burzy bojovat za podnícení růstu kryptoodvětví.

Kryptomáma říká, že kryptosvět je stále v plenkách

Pandemie Covid-19 vytvořila velké změny ve všech průmyslových odvětvích. Kryptomáma říká, že šlo o změny a ztráty, které byly před šesti měsíci nepředstavitelné. Na konferenci Crypto Finance St. Moritz o kryptoprůmyslu uvedla:

“Existuje spousta nejistoty a nejistota není dobrá pro žádné podnikání, a myslím, že to platí i pro krypto. To znamená, že si myslím, že v tomto odvětví existuje moment, kdy spoustu toho, co průmysl dělá, lze udělat s lidmi – a to je něco, co jsem říkala před covidem – že to může spojit lidi z celého světa a pomoci lidem pracovat společně virtuálně. Nemusí být na stejném místě, aby mohli spolupracovat. To je samo o sobě pro průmysl výhodné – že můžete pokračovat v práci.

Nyní, jako u každého jiného odvět ví, očividně zjišťujeme, že to [Covid-19] způsobuje zpomalení a že lidé v kryptosvětě ztrácí práci, stejně jako v jiných průmyslových odvětvích, a to je smutné.“

Nicméně podle ní existují i projekty, které se navzdory situaci drží plánů a termínů. Bez ohledu na ekonomickou situaci a bez ohledu na to, že už má kryptoprůmysl přes 10 let, tak Kryptomáma říká, že je stále v plenkách.

Potřebujeme více “kryptorodičů”

Komisařka SEC Hester Peirce dále říká, že ačkoli digitální dolar je něco velmi odlišného od kryptoměn a blockchainu, diskuze o něm je dobrá. Pomáhá to lidem více přemýšlet o pozitivech a negativech státní a soukromé měny.

Kryptomáma uvádí, že si může zachovat roli komisařky, dokud někdo jiný neobsadí její pozici, a dodává: „Pokud vytváříte nějakou digitální měnu, musíte přemýšlet o problémech s ochranou soukromí. Myslím, že je to opravdu důležitá otázka pro společnost, protože lidé se necítí dobře s vládou nebo s kýmkoli jiným, kdo monitoruje jejich transakce.” A uzavírá:Myslím, že by měla být celá komise kryptorodičů plná, a ne jen jedna Kryptomáma.”

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *