Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bývalý generální ředitel FTX Bankman-Fried je v nechvalně známém vězení v Brooklynu, soudce mu zrušil kauci

Spoluzakladatel FTX vyměnil útulný domov svých rodičů ve Stanfordu za Metropolitan Detention Center v Brooklynu, které není známé svým komfortem.

Na svou třetí noc se s více než 1500 dalšími vězni v jedé z nejznámějších newyorských věznic připravuje bývalý šéf FTX. Samuel Bankman-Fried zpytuje svědomí daleko od domu jeho rodičů s pěti ložnicemi ve Stanfordu za miliony dolarů.

MDC je federální administrativní zadržovací středisko v New Yorku. Je to zařízení pro všechny pohlaví, které ubytovává jednotlivce pod federální vazbou. V současné době je vězení vytíženo na 150 % své původné kapacity.

Proč lidi nemají rádi Marcuse Revoltu? Reakce na nedávný rozhovor Revolta vs. Duklock ohledně šíření pomluvy

Kauce byla zrušena na slyšení 11. srpna soudcem Lewisem Kaplanem. Mezitím členové kryptoměnové komunity předpovídají, že pobyt zde bývalého ředitele FTX zlomí k přiznání viny.

Bankman-Fried by mohl strávit v brooklynském zařízení nejméně další dva měsíce, zatímco čeká na svůj trestní proces. Jeho právníci nicméně již podali odvolání proti zrušení kauce.

Americká banka SoFi drží 166 milionů dolarů v digitálních měnách, ukázala to nová čtvrtletní zpráva o příjmech

Ke zrušení kauce ve výši 250 milionů dolarů došlo poté, co žaloba uvedla, že SBF neplnil podmínky a pokusil se zastrašit svědky. K tomu měl využít VPN pro svou internetovou aktivitu a předávání informací reportérům se záměrem „zranit a vyděsit“ bývalou generální ředitelku Alameda Research Caroline Ellison…

Vzhledem k důkazům jsem dospěl k závěru, že existuje pravděpodobný důvod se domnívat, že se obžalovaný alespoň dvakrát pokusil manipulovat se svědky, uvedl soudce Lewis Kaplan.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *