Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cena Bitcoinu (BTC) se brzo zdvojnásobí, předpověděl analytik TechDev na základě indikátoru Bollinger Band

Cena hlavní kryptměny by se podle široce sledovaného analytika mohla zdvojnásobit do tří měsíců. Pokud by se TechDevova predikce vyplnila, Bitcoin by tak v červenci letošního roku mohl stát okolo 140 000 dolarů.

Pseudonymní analytik TechDev, který má 440 000 sledujících na sociální síti X, očekává prudký růst Bitcoinu na základě indikátoru Bitcoin Bollinger Band.

Bitcoin uzavřel dva po sobě jdoucí měsíce nad horním Bollingerovým pásmem. Analytik vysvětlil, že pokaždé, když se to v minulosti stalo, tak se cena kryptoměny během následujících tří měsíců zdvojnásobila.

K tomuto signálu nedochází často, uvedl TechDev a dodává:

Bitcoin uzavřel 2 měsíce po sobě nad horním Bollingerovým pásmem. Pokaždé se pak během 3 měsíců před další červenou svíčkou zdvojnásobil.

V technické analýze jsou Bollingerova pásma nástrojem, který měří hybnost a volatilitu aktiva v určitém rozmezí. Obvykle, když se ceny dotknou horního pásma, může to znamenat signál překoupenosti, zatímco dotyk spodního pásma znamená přeprodání aktiva.

Generální ředitel Ripple Brad Garlinghouse také předpovídá zdvojnásobení cen. Konkrétě uvedl, že celková tržní kapitalizace kryptoměn se letos zdvojnásobí, a to především díky spotovým ETF a halvingu.

Jsem velmi optimistický. Myslím si, že makro trendy, velké věci jako ETF, poprvé přivádějí skutečné institucionální peníze, uvedl Garlinghouse.

Další:

První čtvrtletí 2024 patřilo jediné skupině kryptoměn. Memecoiny zdaleka nejziskovějším krypto příběhem: CoinGecko

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *